Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » 60 tysięcy haków holowniczych w magazynie GDW

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

60 tysięcy haków holowniczych w magazynie GDW

Data dodania: 24-05-2018

Magazyn haków holowniczych GDW.

GDW to logistyczny czarodziej w branży haków holowniczych

Posiadanie tak obszernych zasobów naturalnie wymaga bardzo skrupulatnego i dobrze zorganizowanego zarządzania. Jak można się spodziewać, ich centralny magazyn o powierzchni 5 000 m² jest całkowicie zautomatyzowany. Wszystkie haki holownicze są samoczynnie magazynowane i układane w stosy za pomocą systemów skanujących, kodów kreskowych, automatycznych wózków widłowych i wewnętrznego śledzenia. Oznacza to, że szybka dostawa stała się standardem w GDW. Wszystkie zamówienia otrzymane przed godz. 16.00 (czasu lokalnego) wysyłane są tego samego dnia! To samo dotyczy dostaw w nocy. 

Połączenie zautomatyzowanej logistyki i możliwie największej dostępności zapasów pozwala im dostarczać 99% wszystkich haków holowniczych w Belgii, Holandii, Francji i Niemczech w ciągu 24 godzin. Gwarantują również najkrótszy czas realizacji dostaw na całym świecie. Ponieważ czas to pieniądz – także dla ciebie. Do Polski zamówiony hak holowniczy dociera w ciągu 3-4 dni roboczych, więc również bardzo szybko

Magazyn haków holowniczych GDW.

Największy magazyn haków holowniczych, w celu zapewnienia natychmiastowej dostawy

Gama haków holowniczych z ponad 2000 referencji i magazynem 60 000 sztuk w Europie!

Magazyn haków holowniczych GDW.

Nowoczesny proces logistyczny to szybka dostawa haka holowniczego

Dzięki ich systemowi skanowania nie używają papieru. Wszystkie zamówienia są przetwarzane natychmiastowo od sprzedaży do doręczenia poprzez konkurencyjne oprogramowanie, które umożliwia bezpośrednie dostawy bez żadnych niepowodzeń. Wszystkie zamówienia są automatycznie potwierdzane klientom od razu po zarejestrowaniu, zapakowaniu i załadowaniu na środki transportu firm logistycznych. Klienci w dowolnym momencie mogą sprawdzić, co zostało zamówione, przygotowane i załadowane!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń