DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
727 001 104
727 001 105
Strona główna1 » Montaże

Wyszukaj hak

Kontakt

 • DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 7441462383
 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:727 001 104
  727 001 105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Montaże

Montaż haków holowniczych – to proste!

Wielu naszych klientów wybiera samodzielny montaż haków holowniczych. Nieprzypadkowo! Aby tego dokonać, nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy odrobina wolnego czasu i podstawowe narzędzia. Samodzielny montaż haka to rozwiązanie nie tylko dla największych fanów motoryzacji. To także sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a przede wszystkim źródło ogromnej satysfakcji. 

Doświadczenia klientów i artykuły: jak zamontować hak holowniczy?

W tym dziale zamieszczamy artykuły poradnikowe o tym, jak zamontować hak holowniczy we własnym zakresie. Dotyczą one różnych modeli aut i rozmaitych haków dostępnych w naszej ofercie. Każdy montaż haków holowniczych został tu dokładnie opisany i wzbogacony o zdjęcia dokumentujące prace. To doskonałe wskazówki dla kolejnych czytelników. 

Samodzielny montaż haka – podziel się z nami swoją historią

Decydujesz się na samodzielny montaż haka? Podziel się z nami swoją historią, która pomoże innym klientom przeprowadzić montaż w swoich autach. W nagrodę prześlemy do Ciebie upominek od naszej firmy! Co zawiera instrukcja montażu haka holowniczego?

07-06-2019
Hak holowniczy jest urządzeniem złożonym z kilku elementów. Związane są z nim również pewne aspekty techniczne. Poprawny mniej lub bardziej skomplikowany montaż zapewnia jego właściwe funkcjonowanie. Wszystkie informacje dotyczące wymienionych powyżej kwestii znajdziesz w instrukcji montażu haka holowniczego. O instrukcji montażu haka holowniczego.
Przeczytaj całość

Wiązka dedykowana haka holowniczego Passat B6 Sedan - montaż klienta

06-06-2019
Tym razem stworzyliśmy kolejny ekspercki artykuł na podstawie relacji naszego klienta - Pan Robert samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował dedykowaną wiązkę elektryczną, podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Volkswagena Passata B6 w wersji 13 pinowej, czyli przeznaczonej do przewozu np. cięższych przyczep, bagażników rowerowych oraz kempingów. 
Przeczytaj całość

Hak holowniczy Mitsubishi Outlander 2014 - film z montażu klienta

11-05-2019
Pan Sławomir samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował hak holowniczy do samochodu Mitsubishi Outlander 2014 w wersji PHEV (w tej wersji akumulator umieszczony jest w bagażniku) podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy wypinany poziomo do swojego Outlandera.
Przeczytaj całość

Hak holowniczy Ford Kuga 2013- relacja z montażu naszego klienta

07-05-2019

Kolejny nasz hak holowniczy powędrował do Wielkiej Brytanii - Pan Łukasz samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował hak holowniczy do samochodu Ford Kuga podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy odkręcany do swojego Forda, system kuli haka C60 to odkręcana kula typu łabędzia szyja, którą można łatwo zdemontować za pomocą dwóch śrub poprzecznych. 

Przeczytaj całość

Hak holowniczy Land Rover Discovery 3 2004-2009 - relacja z montażu

06-05-2019
Tym razem kolejny nasz hak holowniczy powędrował do Rudy Śląskiej - Pan Andrzej samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował hak holowniczy do samochodu Land Rover Discovery 3 podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy wypinany pionowo do swojego Land Rovera, system kuli haka 377100-1 to kula haka wypinana pionowo, z niewidocznym mechanizmem po demontażu kuli haka.
Przeczytaj całość

Hak holowniczy Alfa Romeo 159 Sportwagon 2006-2011 - fotorelacja z montażu

02-05-2019
Tym razem kolejny nasz hak holowniczy powędrował aż do Chorwacji - Pan Dorian samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował hak holowniczy do samochodu Alfa Romeo 159 Sportwagon podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy odkręcany do swojej Alfy Romeo, system kuli haka AL38 to odkręcana kula typu łabędzia szyja, którą można łatwo zdemontować za pomocą dwóch śrub poprzecznych. 
Przeczytaj całość

Wiązka haka holowniczego Skoda Roomster - udany montaż klienta

29-04-2019
Tym razem stworzyliśmy kolejny ekspercki artykuł na podstawie relacji naszego klienta - Pan Paweł samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował wiązkę elektryczną, podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał wiązkę elektryczną dedykowaną do swojej Skody Roomster od 2010 r. w wersji 7 pinowej, czyli przeznaczonej do przewozu np. przyczepki o maksymalnej DMC do 750 kg. 
Przeczytaj całość

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Peruzzo Parma 3 dla rodziny - relacja klientki

25-04-2019
Kolejna zadowolona Klientka trafiła do grona usatysfakcjonowanych klientów - czas wiosenny sprzyja rowerowym przejażdżkom, więc wybór starannie padł na bagażnik rowerowy Peruzzo Parma 3, platforma ta montowana jest na hak holowniczy i zdecydowanie spełnia wszystkie potrzeby małej rodziny na wyjazd rekreacyjny. Platforma na hak Peruzzo Parma umożliwia bardzo łatwy oraz wygodny transport 3 rowerów.  Rowery przewożone na platformie Peruzzo Parma posiadają oddzielne stanowiska, natomiast koła rowerów mocowane są przy pomocy mocnych plastikowych pasków.
Przeczytaj całość

Zadzwoń