DobreHaki.pl
  • Znajdź hak holowniczy
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Koszyk - haki holownicze
14 689 1105
info@dobrehaki.pl
Strona główna » Montaże

Wyszukaj hak

Kontakt

Opinie o sklepie

Montaże

Montaż haków holowniczych – to proste!

Wielu naszych klientów wybiera samodzielny montaż haków holowniczych. Nieprzypadkowo! Aby tego dokonać, nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy odrobina wolnego czasu i podstawowe narzędzia. Samodzielny montaż haka to rozwiązanie nie tylko dla największych fanów motoryzacji. To także sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a przede wszystkim źródło ogromnej satysfakcji. 

Doświadczenia klientów i artykuły: jak zamontować hak holowniczy?

W tym dziale zamieszczamy artykuły poradnikowe o tym, jak zamontować hak holowniczy we własnym zakresie. Dotyczą one różnych modeli aut i rozmaitych haków dostępnych w naszej ofercie. Każdy montaż haków holowniczych został tu dokładnie opisany i wzbogacony o zdjęcia dokumentujące prace. To doskonałe wskazówki dla kolejnych czytelników. 

Samodzielny montaż haka – podziel się z nami swoją historią

Decydujesz się na samodzielny montaż haka? Podziel się z nami swoją historią, która pomoże innym klientom przeprowadzić montaż w swoich autach. W nagrodę prześlemy do Ciebie upominek od naszej firmy! 


Montaż haka holowniczego Hyundai Tucson 2014 - zdjęcia i opinia naszego klienta

04-01-2021
Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka oraz naszą wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Hyundai Tucson 2014-. Zobaczcie, jak przebiegał samodzielny montaż haka holowniczego do tego modelu samochodu na obszernej fotorelacji.
Przeczytaj całość

Relacja z montażu haka holowniczego do Skoda Octavia 1 FL Kombi 2008

14-10-2020
Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka oraz naszą wiązkę elektryczną dedykowaną do swojej Skody Octavii po face liftingu. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.  Kilka słów o Skodzie Octavii, kompaktowy model czeskiego producenta stworzony w pracowniach konstrukcyjnych Volkswagena. Od samego początku Skoda Octavia powstawała na platformie podłogowej Volkswagena Golfa. Octavia stała się sporym sukcesem Skody – z hal produkcyjnych wyjechało już ponad 2,5 mln egzemplarzy. Trzecia generacja Skody Octavii zadebiutowała na ryku w roku 2013.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego i bagażnika Peruzzo Como 4 - Mitsubishi ASX 2017 [relacja naszego klienta]

12-10-2020
Pan Bartłomiej zakupił w naszym sklepie hak holowniczy oraz wiązkę do Mitsubishi ASX 2017-. Wybrał również bagażnik na 4 rowery Peruzzo Como, który wyróżnia się solidnością wykonania. Całość udało mu się zamontować w serwisie ASO Mitsubishi. Poniżej znajdziecie zdjęcia po montażu bagażnika oraz haka holowniczego oraz dowiecie się, ile kosztowała instalacja haka oraz wiązki w ASO.
Przeczytaj całość

Hak holowniczy Skoda Roomster / Scout / Praktik 2006-2015 - montaż haka

22-09-2020
Do grona naszych samodzielnych montażystów tym razem dołączył Pan Michał - w naszym sklepie zakupił hak holowniczy do Skoda Roomster / Scout / Praktik 2006-2015. Klient wybrał hak holowniczy marki Auto-Hak, który gorąco polecamy. Cieszymy się tym bardziej, ponieważ postanowił przesłać nam kilka słów na temat samego montażu oraz zdjęcia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym montażowym artykułem. Hak K-029 doskonale nadaje się do holowania przyczep oraz do transportu rowerów na bagażniku montowanym na kuli haka. 
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Mazda 5 2010 - samodzielnie przez naszego klienta

22-09-2020
Pan Bartłomiej zakupił w naszym sklepie hak holowniczy oraz wiązkę do Mazdy 5 2010. Oczywiście, sam zamontował cały komplet do swojego samochodu, nie mogło i tym razem zabraknąć krótkiej fotorelacji. Klient wybrał hak od znanego producenta ze Słupska Auto Haka. System kuli haka M66A to tzw. półautomat zaprojektowany z myślą o wygodnym i szybkim demontażu kuli haka, a do tego skompletowaliśmy wiązkę 13 pinową od Wittera oraz sprężyny wzmacniające Westfalia do tego modelu.
 
Przeczytaj całość

Samodzielny montaż wiązki elektrycznej dedykowanej 13 pin - Alfa Romeo MiTo 2008

22-09-2020
Do grona naszych samodzielnych montażystów tym razem dołączył Pan Daniel - w naszym sklepie zakupił hak holowniczy do Alfa Romeo MiTo 2008. Klient wybrał wiązkę elektryczną dedykowaną 13 pin, którą gorąco polecamy. Alfie Romeo MiTo, najmniejsze auto w ofercie Alfy Romeo produkowane od 2008 roku. Stylistycznie wzoruje się na koncepcji z prototypu 8C Competizione. Początkowo miał nazywać się Junior lub Furiosa, ale ostatecznie przekształcono roboczą nazwę Mi.To w MiTo.
Przeczytaj całość

Hak holowniczy Seat Alhambra 2010 C39A - szybki montaż naszego klienta

14-09-2020
Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka oraz naszą wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Seata Alhambra. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.
Przeczytaj całość

Krótka relacja z montażu - hak holowniczy Land Rover Discovery 3 2004

07-09-2020
Tym razem kolejny nasz hak holowniczy powędrował do Rudy Śląskiej - Pan Andrzej samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował hak holowniczy do samochodu Land Rover Discovery 3 podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy wypinany pionowo do swojego Land Rovera, system kuli haka 377100-1 to kula haka wypinana pionowo, z niewidocznym mechanizmem po demontażu kuli haka.
Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej
Zadzwoń