Zamknij [X]
Strona główna » Montaże

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Montaże

Montaż haków holowniczych – to proste!

Wielu naszych klientów wybiera samodzielny montaż haków holowniczych. Nieprzypadkowo! Aby tego dokonać, nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy odrobina wolnego czasu i podstawowe narzędzia. Samodzielny montaż haka to rozwiązanie nie tylko dla największych fanów motoryzacji. To także sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a przede wszystkim źródło ogromnej satysfakcji. 

Doświadczenia klientów i artykuły: jak zamontować hak holowniczy?

W tym dziale zamieszczamy artykuły poradnikowe o tym, jak zamontować hak holowniczy we własnym zakresie. Dotyczą one różnych modeli aut i rozmaitych haków dostępnych w naszej ofercie. Każdy montaż haków holowniczych został tu dokładnie opisany i wzbogacony o zdjęcia dokumentujące prace. To doskonałe wskazówki dla kolejnych czytelników. 

Samodzielny montaż haka – podziel się z nami swoją historią

Decydujesz się na samodzielny montaż haka? Podziel się z nami swoją historią, która pomoże innym klientom przeprowadzić montaż w swoich autach. W nagrodę prześlemy do Ciebie upominek od naszej firmy! 


Montaż haka holowniczego Honda CR-V IV 2012-2018

11-05-2023

Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od firmy Steinhof oraz dedykowaną wiązkę elektryczną do swojej Hondy CR-V IV. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.

 

Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Volvo S40 2004-2012

20-02-2023

Tym razem do grona Naszych samodzielnych montażystów dołączył Pan Cezary. W swoim Volvo S40, rocznik 2004-2012 zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy marki Steinhof, uniwersalną wiązkę elektryczną z modułem 13 pin, oraz przejściówkę gniazda 13 pin na wtyczkę 7 pin. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.
 

Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Dacia Duster 2022 1.3 TCe FWD

06-02-2023

Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka, wiązkę elektryczną dedykowaną do Dacii Duster 2022 1.3 TCe FWD. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.

 

Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Toyota Auris Touring Sports 2013

05-09-2022
Do grona naszych samodzielnych montażystów tym razem dołączył Pan Patryk - w naszym sklepie zakupił hak holowniczy do Toyoty Auris Touring Sports 2013, oraz dedykowaną 13-pinową wiązkę elektryczną. Klient wybrał hak holowniczy marki Auto-hak z systemem kuli O87 typu łabędzia szyja, którą można łatwo zdemontować za pomocą dwóch śrub poprzecznych. Serdecznie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu i obejrzenia fotorelacji z montażu haka prosto od zadowolonego klienta.
 
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Ford Focus Hatchback 5 drzwiowy - fotorelacja naszego klienta

05-09-2022
Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka, wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Forda Focusa Hatchback 07-11 5 drzwiowy rok 2010 oraz platformę rowerową na 4 rowery PROUSER Amber IV. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Opel Corsa E 2015 - fotorelacja naszego klienta

05-01-2021
Pan Mirosław samodzielnie zmierzył się z zadaniem i zamontował hak holowniczy do samochodu Opel corsa E rocznik 2015 i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy odkręcany do swojej Corsy oraz wiązkę dedykowaną 13 pinową. Serdecznie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu i obejrzenia fotorelacji z montażu haka prosto od zadowolonego klienta.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Hyundai Tucson 2014 - zdjęcia i opinia naszego klienta

04-01-2021
Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka oraz naszą wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Hyundai Tucson 2014-. Zobaczcie, jak przebiegał samodzielny montaż haka holowniczego do tego modelu samochodu na obszernej fotorelacji.
Przeczytaj całość

Relacja z montażu haka holowniczego do Skoda Octavia 1 FL Kombi 2008

14-10-2020
Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka oraz naszą wiązkę elektryczną dedykowaną do swojej Skody Octavii po face liftingu. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.
 
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego i bagażnika Peruzzo Como 4 - Mitsubishi ASX 2017 [relacja naszego klienta]

12-10-2020
Pan Bartłomiej zakupił w naszym sklepie hak holowniczy oraz wiązkę do Mitsubishi ASX 2017-. Wybrał również bagażnik na 4 rowery Peruzzo Como, który wyróżnia się solidnością wykonania. Całość udało mu się zamontować w serwisie ASO Mitsubishi. Poniżej znajdziecie zdjęcia po montażu bagażnika oraz haka holowniczego oraz dowiecie się, ile kosztowała instalacja haka oraz wiązki w ASO.
 
Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej
Zadzwoń