DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1105
info@dobrehaki.pl
Strona główna » Montaże » Hak holowniczy odkuwka Iveco Daily od 1999 - opinia klienta i zdjęcia

Wyszukaj hak

Kontakt

 • MARTEC - DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 8733276311

 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:14 689 1105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Hak holowniczy odkuwka Iveco Daily od 1999 - opinia klienta i zdjęcia

Data dodania: 25-06-2019
Kolejny zadowolony klient dołączył do grona naszych stałych odbiorców, chwalimy się tym zamówieniem, ponieważ jest mnie typowe niż dopasowanie haków holowniczych do tradycyjnych i popularnych samochodów osobowych. Tym razem naszym zadaniem było znalezienie i dobranie idealnego haka holowniczego do autobusu dla firmy, która profesjonalnie zajmuje się przewozem osób. Znaleźliśmy idealny hak holowniczy typu odkuwka od producenta IMIOLA do Iveco Daily z podwójnymi kołami, produkowanego od maja 1999 roku. 
 

OPINIA O HAKU HOLOWNICZYM TYPU ODKUWKA NASZEGO KLIENTA

Niedawno zdecydowałem się na zakup haka imioła, który zamontowałem własnoręcznie z pomocą brata do autobusu marki Iveco Daily. Autobusik wykonał już pierwszy kurs z przyczepą lekką. Uważam, że produkt jest bardzo dobrej jakości i spełnia moje oczekiwania. Wszystkim innym polecam zakup tego produktu, a podejście firmy dobre haki uważam za wzorowe i godne naśladowania. Dołączam zdjęcia zamontowanego haka i zestawu. Pozdrawiam, zadowolony klient. 
 

ZASTOSOWANIE I SCHEMAT KONSTRUKCJI HAKA HOLOWNICZEGO
 

Zastosowanie: 
Iveco DAILY (gen. III, IV, V, VI), tylko podwójne koła (od 05/1999r.)

Schemat konstrukcji: 

alt

WIĄZKA ELEKTRYCZNA HAKA HOLOWNICZEGO WH1R

Klient do zestawu z hakiem holowniczym wybrał jeszcze wiązkę elektryczną uniwersalną WH1R. Zestaw z modułem haka zaprojektowany do podłączenia typowego gniazda 13-pin instalacji przyczepy. Jest to najprostszy rodzaj urządzenia z podstawowym kompletem akcesoriów instalacyjnych. 

Moduł WH1R pełni funkcję podstawowego sterownika oświetlenia przyczepy. Wiązka 13-pin obsługuje przyczepki towarowej o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 750 kg. Obsługuje wymagane światło wsteczne. Pasuje do wszystkich modeli samochodów, w których montaż haka wymaga użycia sterownika (modułu). Uwaga: nie nadaje się do przyczep kempingowych. Modułem obsługującym przyczepy kempingowe jest zestaw Quasar MP5S. Urządzenie należy podłączyć do przewodów sterujących tylnym oświetleniem samochodu. 

Zawartość zestawu:

1. Centralka modułu
2. Rozbudowana wiązka główna
3. Gniazdo przyczepy 13-pin z uszczelką
4. Zestaw akcesoriów montażowych

altaltaltalt

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu haka holowniczego koniecznie sprawdź nasz katalog haków holowniczych, który dostępny jest po lewej stronie w menu. Możesz, również porozmawiać z naszym Doradcą telefonicznie lub poprzez live czat. 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń