Zamknij [X]
Strona główna » Dystrybucja lokalna » Haki Holownicze Katowice

Wyszukaj hak

Kontakt

 • DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 8733276311
 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:14 689 1105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Haki Holownicze Katowice

Data dodania: 10-01-2019

Nasze przedsiębiorstwo od lat dostarcza klientom w całej Polsce doskonałe haki holownicze. Katowice to jedno z miejsc, w których zbudowaliśmy zaufanie klientów, dzięki otwarciu sklepu internetowego. Posiadamy wyposażenie do niemal wszystkich mniej i bardziej popularnych samochodów, jakie poruszają się po Polskich drogach. Naszym głównym dostawcą jest największy polski producent haków holowniczych ze Słupska – firma Autohak. Posiadamy w ofercie także haki i akcesoria innych renomowanych dostawców. Codziennie wysyłamy do całej Polski spełniające potrzeby naszych klientów haki holownicze. Katowice należą do grupy miast, w których możliwy jest także odbiór osobisty. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z klientami za pośrednictwem działu poradnikowego. W nim można między innymi znaleźć wskazówki, jak wykonać montaż Haka. Katowice, podobnie jak cały Górny Śląsk zasługują na perfekcyjną obsługę, którą zapewniamy.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. 146891105 lub e-mail info@dobrehaki.pl

Katowice – centrum Górnego Śląska

Katowice zamieszkane przez blisko 300 tysięcy osób to największe miasto na Górnym Śląsku. Dawniej cała aglomeracja stanowiła centrum przemysłu górniczego. Dziś Katowice zmieniają swoje oblicze i kwitną tutaj także nowoczesne usługi i handel. Dużą rolę odgrywa międzynarodowy port lotniczy, jeden z największych w Polsce, specjalizujący się między innymi w czarterach. Katowice często mają okazję odwiedzać fani sportu – tutejszy „Spodek” to prawdziwa mekka polskiej siatkówki.

Hak holowniczy? Katowice wiedzą jak go wykorzystać

Wielu właścicieli samochodów z tego miasta decyduje się na hak holowniczy, Katowice są w końcu miastem przemysłowym, w którym działają także mniejsze przedsiębiorstwa. Holowana przyczepa przydaje się w wielu branżach nie tylko ściśle związanych z transportem towarów. Wystarczy wspomnieć o branży budowlanej, wywozie odpadków, branży budowlanej i wielu pokrewnych. Prywatni użytkownicy równie często wyposażają swój samochód w hak holowniczy. Katowice leżą w końcu niedaleko gór, do których można wybrać się z rowerami transportowanymi w przymocowanym do haka bagażniku. W dalsze podróże możemy zabrać ze sobą łódkę bądź przyczepę kempingową, by poczuć prawdziwą niezależność wynikającą ze spędzania wakacji na własną rękę. Hak holowniczy może więc oznaczać przyjemność i przygodę.

Najlepsze haki holownicze – Katowice. Oto nasza oferta!

W jaki sposób znaleźć idealnie dopasowany do potrzeb hak holowniczy? Katowice są pełne różnorodnych pojazdów, reprezentujących rozmaite modele i roczniki. Naszą rolą jest spełnienie oczekiwań wszystkich ich właścicieli. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową naszego sklepu. W dziale produktowym musisz wybrać interesującą Cię markę, model i rocznik. Następnie możesz zamówić hak holowniczy renomowanego producenta dopasowany do Twojego pojazdu. Naszym głównym dostawcą jest firma Autohak ze Słupska. Klienci cenią ją za solidność, a słupskie haki charakteryzują się innowacyjnymi konstrukcjami. Korzystamy także ze wsparcia innych renomowanych dostawców, takich jak Brink, Westfalia, Hak-Pol Imioła i Steinhof.

Oto najważniejsze elementy naszej oferty w kategorii haków holowniczych:

 • Polski producent haków ze Słupska proponuje między innymi dość popularne haki holownicze odkręcane na śruby poprzeczne. Klienci cenią je za bardzo solidny sposób mocowania.
 • Innym rodzajem haków odkręcanych, są haki holownicze firmy Autohak odkręcane od czoła, w tym przypadku na dwie śruby M16. Dzięki wielu otworom w belce, właściciel samochodu może bez przeszkód regulować wysokość haka. Ich zaletą jest obecność kuli kutej.
 • AUTOHAK Słupsk proponuje również haki wypinane, do których obsługi nie są wymagane narzędzia. To bardzo wygodne rozwiązanie!
 • Wśród haków wypinanych prawdziwym bestsellerem jest Auto-Hak holowniczy z kulą wypinaną pionowo wertykalnie. Uchylny uchwyt gniazda przyczepy pozwalana na ukrycie sprzętu po wypięciu kuli. Regulacja haka odbywa się w tym przypadku przy pomocy wygodnego pokrętła zamykanego na klucz.
 • Inną opcją jest automatyczny hak holowniczy z kulą poziomą. Te słupskie haki posiadają dźwignię, która służy do wypinania końcówki haka. Konstrukcja zapewnia skuteczność, a sprzęt jest dostępny w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Więcej niż haki holownicze! Katowice cenią nasze akcesoria do haków

Naszą specjalnością są wszystkie produkty wiążące się z kategorią „haki holownicze”. Katowice to miasto, do którego wysyłamy także klientom przydatne akcesoria. Nalezą do nich choćby adaptery do aut amerykańskich. Ponadto oferujemy między innymi uniwersalne wiązki do haków objęte gwarancją, sprężyny wzmacniające i inne przydatne akcesoria. Kule holownicze pomagają skompletować lub naprawić uszkodzony hak.

Bagażnik na rowery – czyli absolutny must have do haka!

Uchylna platforma na rowery stała się w ostatnich latach naszym bestsellerem, nie tylko w Katowicach. Trudno pokonać rowerem setki kilometrów, jednak by eksplorować piękne miejsca na dwóch kółkach, wystarczy wyposażyć auto w bagażnik na rowery do montażu na hak. Zmieści się w nim kilka jednośladów, a sposób mocowania gwarantuje wygodę i  bezpieczeństwo. W swojej ofercie posiadamy także bagażniki dachowe, dające komfort w trakcie wakacji i weekendowych wypadów za miasto.

Samodzielny montaż haka w Katowicach. Dlaczego nie?

Wielu naszych klientów decyduje się na samodzielny montaż haka, Katowice nie są pod tym względem wyjątkiem. Nie trzeba ponosić zbędnych kosztów skoro montaż haka holowniczego można wykonać bez zaawansowanej wiedzy technicznej, używając narzędzi, które większość z nas posiada w domu, a przynajmniej garażu. Zachęcamy do samodzielnego montażu i wspieramy naszych klientów artykułami w tym zakresie w naszym dziale poradnikowym.

Montaż haków holowniczych – Katowice

W razie potrzeby, również profesjonalny montaż haków holowniczych w Katowicach nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy odebrać od nas zamówienie lub zamówić hak bezpośrednio do serwisu. Dla mechanika będzie to proste zadanie, zwłaszcza że dostępne u nas produkty są dobrze znane i cenione przez fachowców.

Dowiedz się, dlaczego klienci z Katowic cenią współpracę z nami

Do naszych wyróżników zaliczają się nie tylko cenione wśród klientów haki holownicze. Katowice stały się dla nas kluczowym rynkiem, a tutejsi kierowcy zaufali nam także ze względu na szybkie dostawy i profesjonalną obsługę. Możemy zaoferować wygodne formy płatności – także płatności odroczone. Jeśli tak Ci wygodnie, odbierz hak natychmiast i zapłać po 30 dniach. Nie musisz czekać na gotówkę, by kupić niezbędny hak holowniczy. Katowice i klienci z tego miasta zasługują na dogodne rozwiązania.

Odwiedź nasz cennik haków holowniczych, by poznać i zamówić doskonały asortyment wiodących producentów. Obiecujemy zadowolenie!

Zapraszamy do kontaktu pod tel. 146891105 lub e-mail info@dobrehaki.pl


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Dystrybucja lokalna
Zadzwoń