Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Samodzielny montaż haka holowniczego Kia Ceed SW 2018-

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Cennik

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Samodzielny montaż haka holowniczego Kia Ceed SW 2018-

Data dodania: 24-04-2020

Do grona naszych samodzielnych montażystów tym razem dołączył Pan Janusz - w naszym sklepie zakupił hak holowniczy do Kii Ceed SW 2018. Klient wybrał słupski hak holowniczy marki Auto Hak. Cieszymy się tym bardziej, ponieważ postanowił przesłać nam kilka słów na temat samego montażu oraz zdjęcia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym montażowym artykułem. Hak T80 od szanowanego na rynku europejskim polskiego producenta - marki Auto Hak - zaprojektowany do Kii Ceed SW będzie Ci służył przez długie lata. 


Kilka słów o Kii Ceed SWModel przeszedł face-lifting w roku 2009. Druga generacja modelu pojawiła się na rynku w roku 2012. Przy okazji debiutu trzeciej generacji modelu, która na tle poprzedników wyróżnia się designem i nawiązuje do modelu Stinger, Kia postanowiła zmienić jego nazwę z Cee’d na Ceed. Został zaprojektowany w centrum projektowym Kii położonym w Niemczech, w Russelsheim. Nazwa Ceed jest nawiązaniem do miejsca wytwarzania auta, czyli Unii Europejskiej (CE – Community of Europe) oraz do faktu, że powstał z myślą o kliencie europejskim (ED – europeand design).

Montaż haka holowniczego Kia Ceed SW 2018

System kuli haka T80 to odkręcana kula typu łabędzia szyja, którą można łatwo zdemontować za pomocą dwóch śrub poprzecznych. Zgodnie z danymi technicznymi Auto-Haka maksymalna masa holowanej przyczepy dla haka T80 to 1500 kg, a nacisk pionowy na kulę haka to 75 kg. Montaż haka holowniczego Auto-Hak T80 wymaga demontażu zderzaka.

OPINIA KLIENTA: Chciałbym bardzo podziękować za zakupiony u Państwa hak holowniczy z wiązką. Jestem bardzo zadowolony i z całą pewnością będę Państwa polecał. W razie jakiejkolwiek potrzeby związanej z moim samochodem na pewno skorzystam z Waszych usług. 

alt
Homologacja europejska haka znajduje się na tabliczce znamionowej. Hak T80 doskonale nadaje się do holowania przyczep oraz do transportu rowerów na bagażniku montowanym na kuli haka (sprawdź kategorię produktów: Bagażniki Rowerowe na Hak). 

alt
Jeśli trafiłeś na stronę tego produktu oznacza to, że potrzebujesz dobry hak holowniczy do Kia Cee'D SW. Właśnie ten hak holowniczy Auto-Hak T80 z kulą odkręcaną jest zaprojektowany do tego modelu Kia Cee'D SW. Producentem haka jest polska firma Auto-Hak. 
 

Dane techniczne:

Producent
AUTO-HAK
Numer katalogowy
T80
Zastosowanie haka
Kia Cee'D SW Kombi
System kuli haka
odkręcana
Maksymalna masa przyczepy
1500 kg
Nacisk pionowy na kulę
75 kg
Siła D
8,41 kN
Demontaż zderzaka
tak
Podcięcie zderzaka
tak
Masa haka
17.8 kg
Homologacja europejska
E20-55R-01 5597
Orientacyjny czas montażu
2 h
Instrukcja montażu
Zobacz tutaj lub w zakładce Do Pobrania
Sugerowana wiązka 7-pin
T80E
Sugerowana wiązka 13-pin
T80T

Z pewnością hak holowniczy od najlepszego i największego polskiego producenta - marki AUTOHAK - idealnie dopasowany do Kia Cee'D SW 2018- będzie Ci służył przez długie lata. Zamów go już dziś!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń