Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Montaż kuli haka gwintowanej ze sworzniem M22 z homologacją

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Cennik

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Montaż kuli haka gwintowanej ze sworzniem M22 z homologacją

Data dodania: 27-07-2020

Nasz klient przesłał nam zdjęcie z montażu kuli haka ze sworzniem M22 z homologacją. Kula posiada homologację dzięki, której może być używana na drogach publicznych. Kula z gwintem uniwersalnego zastosowania (M22 x 1,5). Stosowana głównie w adapterach haków (kulach z przetyczką) do samochodów amerykańskich.

alt
Kula posiada homologację, umożliwiającą legalne holowanie przyczep towarowych, kempingowych, platform rowerowych, itp. Wymiary kuli odpowiadają standardom europejskim. Kula jest przykręcana do zaczepu śrubą M22 - pozwala na bezpieczne holowanie przyczepy o maksymalnej masie aż 3500 kg. Kula posiada aktualne świadectwo homologacji - dopuszcza jej użytkowanie w pojazdach poruszających się na drogach publicznych. Gwintowana kula haka holowniczego firmy AUTOHAK jest zabezpieczona najwyższej jakości cynkiem, który w porównaniu do tanich zamienników dłużej zabezpiecza kulę przed korozją.

alt

Kilka słów od naszego klienta: 

Przesyłka dotarła do mnie szybko, nienaruszona w doskonałej kondycji. Produkt porządnie wykonany i solidny. Zamontowałem ją do haka w aucie sprowadzonym ze Stanów Zjednoczonych. Musiałem dorobić tulejkę, ponieważ róznica średnicy otworu haka a sworznia kuli wynosiła ok.5-6 mm.
alt
To co bardzo ułatwiłoby montaż kuli to frezowanie dwóch boków kołnierza na sworzniu pod kulą tak by można było zakręcić kulę używając dwóch płaskich kluczy. Obecnie sworzeń i kołnierz jest całkowicie okrągły i musiałem użyć klucza hydraulicznego by skutecznie dokręcić nakrętkę. 
altalt

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń