Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Montaż haka holowniczego Witter do Hondy CR-V 2014

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Montaż haka holowniczego Witter do Hondy CR-V 2014

Data dodania: 15-03-2019

Przedstawiamy kolejny montaż haka holowniczego, tym razem do Hondy CR-V. Nasz klient wybrał sobie hak holowniczy od Wittera. Brytyjska firma Witter Towbar Systems produkuje haki zarówno odkręcane, jak i wypinane pionowo oraz poziomo. Wszystkie one zostały zaprojektowane w oparciu o najnowszą technologię 3D Computer Aided Design.

Hak holowniczy Witter – montaż w Hondzie CR-V 2014

Tak jak sam producent mówi: "Po opracowaniu prototypu zostaje on przetestowany zgodnie z europejskimi wymaganiami dyrektywy 94 / 20EC dotyczącymi homologacji typu. Testy są przeprowadzane na naszych wewnętrznych hydraulicznych platformach testowych i są niezależnie obserwowane i autoryzowane przez brytyjską Agencję Certyfikacji Pojazdów (VCA). Tylko wtedy, gdy VCA uzna, że hak Witter spełnia wszystkie kryteria określone w przepisach WE, udzielą nam one homologacji typu WE dla tego konkretnego haka holowniczego."

Klient wybrał hak holowniczy wypinany pionowo do Hondy CR-V. Czwarta generacja tego modelu dostępna jest od roku 2012. Hondę CR-V rozszyfrować można jako Compact Rereational Vehicle (Kompaktowy Samochód Turystyczny) bądź Comfort Runabout Vehicle (Komfortowy Mały Samochód). To ciekawy samochód, który osiągnął spory sukces komercyjny na rynku samochodów kompaktowych.  Poniżej prezentujemy fotorelację z montażu tego haka holowniczego:

Montaż haka holowniczego Witter do Hondy CR-V 2014
Montaż haka holowniczego Witter do Hondy CR-V 2014
Montaż haka holowniczego Witter do Hondy CR-V 2014

Montaż haka holowniczego Witter do Hondy CR-V 2014

Dobre Haki – szeroki wybór haków do wielu marek i modeli samochodów

Jeżeli interesuje Cię hak holowniczy do Twojego samochodu - wystarczy, że sprawdzisz nasz bogaty katalog haków holowniczych do twojej marki samochodu, wystarczy kliknąć: https://dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html lub zadzwoń do naszego doradcy - dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo - chętnie doradzimy i potowarzyszymy Ci w realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń