Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Montaż haka holowniczego Honda CR-V IV 2012-2018

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Montaż haka holowniczego Honda CR-V IV 2012-2018

Data dodania: 11-05-2023

Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu. Klient wybrał hak holowniczy od firmy Steinhof oraz dedykowaną wiązkę elektryczną do swojej Hondy CR-V IV. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.

Montaż haka holowniczego - Hondy CR-V IV 2012-2018

Na wstępie pragnę podziękować Waszemy sprzedawcy, który bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy, świetnie pomógł dobrać hak holowniczy dla platformy 4 rowerów + platforma czyli nacisk na kule 110kg. oraz dobrać wiązkę dedykowaną (bardzo ważne niczego nie trzeba programować + ABS i elektronika wszystko chodzi) aby wszystko współgrało, auto Honda CR-V IV generacji.

Montaż odbył się w zakładzie mechanicznym, gdzie został zdemontowany zderzak oraz lampy.

montaz-haka-holowniczego-honda-CR-V

Stara belka została zdemontowana i została zainstalowana belka nowego haka, wiązka została podpięta do modułu i połączona z czujnikiem parkowania. Przed montażem wszystko zostało sprawdzone i podpięte z platformą rowerowa.

montaz-haka-holowniczego-honda-CR-V

Po wykonanych testach, złożono zderzak i lampy. Pozostało zarejestrować hak w wydziale komunikacji po wcześniejszej wizycie na stacji kontroli, aby uzyskać certyfikat homologacji do wydziału komunikacji (bardzo ważne aby wsiąść kartę pojazdu).

montaz-haka-holowniczego-honda-CR-V

Na koniec tylko jeździć z rowerami. Super sklep i bardzo dobre doradztwo. Dziękuję serdecznie.
Pozdrawiam Sebastian.

Jeżeli interesuje Cię hak holowniczy do Twojego samochodu - wystarczy, że sprawdzisz nasz bogaty katalog haków holowniczych do twojej marki samochodu, kliknij: https://dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html lub zadzwoń do naszego doradcy - dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo - chętnie doradzimy i potowarzyszymy Ci w realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń