Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Hak holowniczy VW Garbus - montaż naszego klienta

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Hak holowniczy VW Garbus - montaż naszego klienta

Data dodania: 04-04-2019

Potrzebny Ci hak holowniczy do VW Garbusa? Okazuje się, że produkuje go nasz nowy dostawca - belgijska firma GDW. Hak jest bardzo ciekawie skonstruowany, ale nie ma co się dziwić. Garbusy były produkowane od roku 1965 aż do 2003 (tak katalogowo pasuje nasz hak).

Montaż haka holowniczego VW Garbus

Przesyłam w załączniku kilka zdjęć z montażu zakupionego u was haka holowniczego do mojego VW Garbusa. Wszystko co mogę w kilku zdaniach opisać, jestem bardzo zadowolony, ponieważ do tego typu samochodu nie jest łatwo w ogóle kupić taki hak holowniczy.

Znajdując go w waszej ofercie już byłem zadowolony ponieważ mogłem w pełni zapoznać się z tym jak wygląda ten hak oraz z całkowitą instrukcją montażu po decyzji o zakupie przedzwoniłem i zamówiłem wybrany hak sprzedawca poprosił o podanie dokładnie danych dotyczących modelu samochodu w celu uniknięcia pomyłki i komplikacji przy montażu.

Wysokiej jakości haki holownicze do VW Garbus w ofercie Dobre Haki

Po złożeniu zamówienia w ciągu paru dni otrzymałem przesyłkę. Rozpakowałem i przystąpiłem do montażu. Montaż po zapoznaniu się z instrukcją okazał się bardzo prosty, co postanowiłem sfotografować i przedstawiam na zdjęciach wszystkie elementy pasowały idealnie sam montaż trwał około godziny. Bardzo polecam sprzedawcę - efekt końcowy poniżej.

Etapy montażu haka holowniczego 1. Demontaż zderzaka samochodu 2. Przygotowanie elementów haka 3. Przykręcenie do belki i wsporników zderzaka 4. Przykręcenie zderzaka 5. Zamontowanie gniazda i kilku kabelków pod lampy, gotowe i działa:

Hak holowniczy VW Garbus Hak holowniczy VW Garbus Hak holowniczy VW Garbus Hak holowniczy VW Garbus

Jeśli chcesz zobaczyć jak montuje się ten hak holowniczy, otwórz profesjonalną obrazkową instrukcję montażu. Promocyjna cena tego haka po dużym rabacie z prawie 1500 zł wynosi 994 zł brutto. Dla sklepów i klubów Garbusa, przy ilościach większych niż 1 szt. ta cena jest do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu e-mail info@dobrehaki.pl

Instrukcja montażu haka holowniczego VW Garbus - pobierz tutaj> hak holowniczy do VW Garbusa

Komentarze (1)
Janek 26-06-2018 10:10:27
szkoda że nie ma po polsku, ale ciekawe ciekawe
Odpowiedź sklepu:Mamy nadzieję, że i tak się przydało! :) Pozdrawiamy!

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń