Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Hak holowniczy Seat Alhambra 2010 C39A - szybki montaż naszego klienta

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Cennik

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Hak holowniczy Seat Alhambra 2010 C39A - szybki montaż naszego klienta

Data dodania: 14-09-2020

Kolejny, zadowolony klient samodzielnie zamontował hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał hak holowniczy od Auto Haka oraz naszą wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Seata Alhambra. Zobaczcie, jak przebiegał montaż haka do tego modelu samochodu.

Seat Alhambra 2010 C39A – montaż haka holowniczego

Kilka słów o Seacie Alhambra, model ten produkowany jest od roku 1996, duży, siedmioosobowy van (segment K). Seata Alhambrę stworzono w kooperacji koncernu Volkswagen, który jest właścicielem Seata z Fordem. Rezultatem tej współpracy nie był jedynie Seat Alhambra, ale również jego modele bliźniacze: Volkswagen Sharan oraz Ford Galaxy. Nazwa modelu wywodzi się od miana sławnej twierdzy kalifów mauretańskich w Hiszpanii. Alhambrę poddano obszernemu faceliftingowi w roku 2000. Druga generacja modelu została zaprezentowana w roku 2010. Dotychczas wyprodukowano blisko 250 tys. egzemplarzy Alhambry.

Jak zamontować hak - Seat Alhambra 2000-2010

Nasz klient przygotował dla nas relację krok po kroku, jak wykonał samodzielny montaż haka holowniczego. Klient wybrał hak holowniczy Auto Hak C39A. System kuli haka C39A to tzw. półautomat zaprojektowany z myślą o wygodnym i szybkim demontażu kuli haka, zachowując przy tym jego korzystną cenę. Zgodnie z danymi technicznymi Auto-Haka maksymalna masa holowanej przyczepy dla haka C39A to 2100 kg, a nacisk pionowy na kulę haka to 85 kg.

Zakupiłem u Państwa w ostatnim czasie hak do Alhambry, a oto krótka historia montażu.  Seat Alhambra 2004 r. sprowadzony z Niemiec miał założony fabryczny hak. Do kraju samochód ten dotarł niestety już bez kuli, później okazało się, że już jej nie można dokupić. Po przeglądaniu ofert w internecie padł wybór na Państwa hak z odpinaną kula ze względu na dobrą cenę oraz opinię. Pierwszy problem to demontaż koła zapasowego.

Hak holowniczy Seat Alhambra 2010 C39A

Cały mechanizm/ winda był dość mocno "zastany";  bo się nie używa, ale WD40 pomogło i się udało dalej zderzak poszło łatwo, powypinać wydech z wieszaków i osłona termiczną.  Dobrze mieć klucz udarowy do odkręcenia starego haka, bardzo ułatwia pracę i skraca czas demontażu. Montaż nowego haka odbył się bez problemu. Czytelnie wszystko opisane w instrukcji, jak w klockach lego. Byłem zaskoczony, że wszystko tak ładnie pasuje, chwila i wszystko podkręcane. Wiązka i wtyczka pozostały oryginalne i nie było potrzeby wymiany. Wszystko naprawdę ładnie pasuje i szybko się montuje. Czytelna obrazkowa instrukcja pomaga w całym procesie montażu.

Hak holowniczy Seat Alhambra 2010 C39A

Hak C39A doskonale nadaje się do holowania przyczep oraz do transportu rowerów na bagażniku montowanym na kuli haka (sprawdź kategorię produktów: Bagażniki Rowerowe na Hak). Dopasowane wiązki elektryczne haka znajdują się w zakładce Akcesoria. Wybór wiązki zależy od tego, czy hak holowniczy Seat Alhambra 06.2000-08.2010 będzie używany do holowania przyczep lekkich (7-pin), ciężkich (13-pin), kempingowych (13-pin) czy też transportu rowerów (13-pin).

Jeżeli interesuje Cię hak holowniczy do Twojego samochodu - wystarczy, że sprawdzisz nasz bogaty katalog haków holowniczych do twojej marki samochodu, kliknij: https://www.dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html lub zadzwoń do naszego doradcy - dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo - chętnie doradzimy i potowarzyszymy Ci w realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń