DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1105
info@dobrehaki.pl
Strona główna » Montaże » Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Peruzzo Parma 3 dla rodziny - relacja klientki

Wyszukaj hak

Kontakt

 • MARTEC - DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 8733276311

 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:14 689 1105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Peruzzo Parma 3 dla rodziny - relacja klientki

Data dodania: 25-04-2019
Kolejna zadowolona Klientka trafiła do grona usatysfakcjonowanych klientów - czas wiosenny sprzyja rowerowym przejażdżkom, więc wybór starannie padł na bagażnik rowerowy Peruzzo Parma 3, platforma ta montowana jest na hak holowniczy i zdecydowanie spełnia wszystkie potrzeby małej rodziny na wyjazd rekreacyjny. 

Kilka ważnych faktów o bagażniku Peruzzo Parma 3, które przekonały klientkę do zakupu tergo bagażnika na hak holowniczy: 
 • Platforma na hak Peruzzo Parma umożliwia bardzo łatwy oraz wygodny transport 3 rowerów. 
 • Rowery przewożone na platformie Peruzzo Parma posiadają oddzielne stanowiska, natomiast koła rowerów mocowane są przy pomocy mocnych plastikowych pasków.
 • Platforma do przewozu rowerów Peruzzo posiada zabezpieczenie antykradzieżowe oraz składane ramię, dzięki czemu ułatwione jest jej przenoszenie i przechowywanie.
 • Bagażnik wyposażony jest również w praktyczną funkcję odchylania platformy wraz z rowerami.

Relacja z montażu bagażnika rowerowego na hak holowniczy - Peruzzo Parma 3

Bardzo lubimy jeździć na rowerach. Starszy syn już opanował "dwa kółka", a młodszy zadowala się swoim fotelikiem. Mieszkamy jednak z miejscu dość górzystym i pełnym smogu, więc aby uciec w bardziej przyjazne dla rowerowych wycieczek, kupiliśmy bagażnik. Kilka dni nam zajęło zamontowanie, praca z dziećmi daje mile spędzony czas, jednak dużo dłuższy, niż gdybyśmy to robili samemu :)


alt

Nie obyło się też bez przygód. Jako, że pierwszy raz używaliśmy naszego haka, okazało się (nasz błąd, nie sprawdziliśmy wcześniej), że gniazdo od strony naszego samochodu jest 7 pinowe, a z przyczepki 13 pinowe.
alt
Śrubki przy haku okazały się zardzewiałe, więc zamiana nie poszła tak szybko. Aby jeszcze bardziej umilić przedłużający się montaż, na końcu okazało się, że ktoś u nas w samochodzie zamontował wcześniej tylko przejściówkę, którą należało zdjąć... no cóż, następnym razem będziemy wiedzieli.
alt

Ostatecznie udało nam się skończyć montaż i bezpiecznie zajechać kilkadziesiąt kilometrów  do rodziny ( bez furczenia rowerów stojących na dachu, z czym kiedyś się borykaliśmy).
alt
Super opcją jest też możliwość odchylenia rowerów i zaglądnięcia do bagażnika w trakcie podróży- wiadomo, dla dzieci pampersy, jedzenie, picie i zabawki są potrzebne w najmniej oczekiwanej chwili. Na miejscu jeździliśmy po nowiutkiej velo stradzie, ciesząc się tym, że bagażnik otworzył nam drogę do wielu udanych wycieczek. Dzięki ekipo DobreHaki.pl
alt
___________________________________________________________________________________________
W naszym sklepie oferujemy najlepsze, najbardziej popularne bagażniki rowerowe na hak sprawdzone przez naszych klientów i nas samych. Bagażniki rowerowe na hak dzielą się na wieszaki (system nożycowy) lub platformy na rowery. Platforma jest najbardziej optymalną i bezpieczną metodą transportu rowerów, rowery są solidnie przymocowane i auto nie jest podatne na podmuchy wiatru, które są bolączką przewożenia rowerów na dachu samochodu. Zdecydowanie polecamy platformy na rowery: na 2, 3, 4 rowery. Solidnie wykonane bagażniki są w pełni funkcjonalne i kompaktowe dla Twoich potrzeb. Stworzyliśmy film montażowy dla odpowiednika Parmy na 4 rowery. Zobaczcie!  

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń