Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Peruzzo Parma 3 dla rodziny - relacja klientki

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Peruzzo Parma 3 dla rodziny - relacja klientki

Data dodania: 25-04-2019

Kolejna zadowolona Klientka trafiła do grona usatysfakcjonowanych klientów - czas wiosenny sprzyja rowerowym przejażdżkom, więc wybór starannie padł na bagażnik rowerowy Peruzzo Parma 3, platforma ta montowana jest na hak holowniczy i zdecydowanie spełnia wszystkie potrzeby małej rodziny na wyjazd rekreacyjny.

Peruzzo Parma 3 – jaki bagażnik rowerowy na hak

Kilka ważnych faktów o bagażniku Peruzzo Parma 3, które przekonały klientkę do zakupu tergo bagażnika na hak holowniczy: 
• Platforma na hak Peruzzo Parma umożliwia bardzo łatwy oraz wygodny transport 3 rowerów.
• Rowery przewożone na platformie Peruzzo Parma posiadają oddzielne stanowiska, natomiast koła rowerów mocowane są przy pomocy mocnych plastikowych pasków.
• Platforma do przewozu rowerów Peruzzo posiada zabezpieczenie antykradzieżowe oraz składane ramię, dzięki czemu ułatwione jest jej przenoszenie i przechowywanie.
• Bagażnik wyposażony jest również w praktyczną funkcję odchylania platformy wraz z rowerami.

Montaż bagażnika rowerowego na hak holowniczy - Peruzzo Parma 3

Bardzo lubimy jeździć na rowerach. Starszy syn już opanował "dwa kółka", a młodszy zadowala się swoim fotelikiem. Mieszkamy jednak z miejscu dość górzystym i pełnym smogu, więc aby uciec w bardziej przyjazne dla rowerowych wycieczek, kupiliśmy bagażnik. Kilka dni nam zajęło zamontowanie, praca z dziećmi daje mile spędzony czas, jednak dużo dłuższy, niż gdybyśmy to robili samemu :)

Bagażnik rowerowy w ofercie Dobre Haki

alt

Nie obyło się też bez przygód. Jako, że pierwszy raz używaliśmy naszego haka, okazało się (nasz błąd, nie sprawdziliśmy wcześniej), że gniazdo od strony naszego samochodu jest 7 pinowe, a z przyczepki 13 pinowe.

alt

Śrubki przy haku okazały się zardzewiałe, więc zamiana nie poszła tak szybko. Aby jeszcze bardziej umilić przedłużający się montaż, na końcu okazało się, że ktoś u nas w samochodzie zamontował wcześniej tylko przejściówkę, którą należało zdjąć... no cóż, następnym razem będziemy wiedzieli.

alt

Ostatecznie udało nam się skończyć montaż i bezpiecznie zajechać kilkadziesiąt kilometrów  do rodziny ( bez furczenia rowerów stojących na dachu, z czym kiedyś się borykaliśmy).

alt

Super opcją jest też możliwość odchylenia rowerów i zaglądnięcia do bagażnika w trakcie podróży- wiadomo, dla dzieci pampersy, jedzenie, picie i zabawki są potrzebne w najmniej oczekiwanej chwili. Na miejscu jeździliśmy po nowiutkiej velo stradzie, ciesząc się tym, że bagażnik otworzył nam drogę do wielu udanych wycieczek. Dzięki ekipo DobreHaki.pl

alt

W naszym sklepie oferujemy najlepsze, najbardziej popularne bagażniki rowerowe na hak sprawdzone przez naszych klientów i nas samych. Bagażniki rowerowe na hak dzielą się na wieszaki (system nożycowy) lub platformy na rowery. Platforma jest najbardziej optymalną i bezpieczną metodą transportu rowerów, rowery są solidnie przymocowane i auto nie jest podatne na podmuchy wiatru, które są bolączką przewożenia rowerów na dachu samochodu. Zdecydowanie polecamy platformy na rowery: na 2, 3, 4 rowery. Solidnie wykonane bagażniki są w pełni funkcjonalne i kompaktowe dla Twoich potrzeb. Stworzyliśmy film montażowy dla odpowiednika Parmy na 4 rowery. Zobaczcie!

Jeżeli interesuje Cię hak holowniczy do Twojego samochodu - wystarczy, że sprawdzisz nasz bogaty katalog haków holowniczych do twojej marki samochodu, kliknij:https://dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.htmllub zadzwoń do naszego doradcy - dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo - chętnie doradzimy i potowarzyszymy Ci w realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń