Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Wiązka haka holowniczego dedykowana VW Touareg - montaż naszego klienta

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Wiązka haka holowniczego dedykowana VW Touareg - montaż naszego klienta

Data dodania: 15-03-2019

Tym razem stworzyliśmy artykuł na podstawie relacji naszego klienta - Pan Krzysztof samodzielnie zamontował wiązkę elektryczną i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu, jak i samego zakupu. Klient wybrał wiązkę elektryczną dedykowaną do swojego Volkswagena Touarega I generacji (2002-2010) oraz adapter przejściówkę z 13 na 7 pin, nasz sztandarowy produkt, który klienci zawsze chętnie zamawiają.

VW Touareg – montaż wiązki haka holowniczego z Dobre Haki

Kilka słów o VW Touareg,  jest to model produkowany od roku 2002, średniej wielkości SUV (segment I). Volkswagen Touareg jest drugim w historii Volkswagena autem terenowym. Samochód został opracowany w kooperacji z Porsche i jest powiązany z modelem Cayenne. Obydwa modele m.in. powstały na tej samej płycie podłogowej. Model był niejednokrotnie nagradzany, m.in. w plebiscytach na najlepszy SUV, a także w rankingach najlepszych samochodów do holowania. To ciekawy samochód o szerokim spektrum możliwości.

Jakiś czas temu przyszedł mi pomysł na założenie haka holowniczego w moim Volkswagenie Touareg, okazyjnie kupiłem hak, ale bez instalacji elektrycznej pod światła, więc zacząłem szukać, przeglądałem wiele ofert w których nie było dokładnie napisane czy do mojego modelu będzie instalacja pasować, natrafiłem na stronę dobrehaki.pl na której było wyraźnie zaznaczone, która wiązka elektryczna będzie pasować do mojego modelu, po przeczytaniu opisu oraz krótkiej prezentacji byłem przekonany, że to właśnie tu zamówię instalację do mojego samochodu. Po zamówieniu na drugi dzień była już u mnie. Wiązka, którą wybrałem to wiązka dedykowana J21270534. Instalacja elektryczna w VW Touareg została przygotowana do wpięcia wiązki dedykowanej haka K46T.

Poniżej prezentuję kilka zdjęć i krótki opis montażu wiązki elektrycznej haka holowniczego krok po kroku:

1. Ściągamy cały zderzak.

2. Demontujemy tylne oparcie.

Wiązka haka holowniczego dedykowana VW Touareg

3. Demontujemy wszystkie obudowy po prawej stronie od bagażnika do przodu.

Wiązka haka holowniczego dedykowana VW Touareg

4. Rozkładamy sobie całą instalację elektryczną

5. Podpinamy kable w moduł.

Wiązka haka holowniczego dedykowana VW Touareg

6. Z przodu wpinamy się instalacją w bezpieczniki.

7. Montujemy kostkę w belce haka holowniczego i mocujemy moduł.

8. Gotowe, składamy całe wnętrze!

Wiązka haka holowniczego dedykowana VW Touareg

Na instrukcji załączonej razem z instalacją elektryczną jest wszystko dokładnie pokazane krok po kroku, więc nawet dla osoby która zaczyna przygodę z motoryzacja nie powinno to sprawić dużych problemów. Czas montażu to około 5-6 godzin.

Jeżeli interesuje Cię hak holowniczy lub wiązka elektryczna do Twojego samochodu - wystarczy, że sprawdzisz nasz bogaty katalog produktów do twojej marki samochodu, wystarczy kliknąć: https://dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html lub zadzwoń do naszego doradcy - dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo - chętnie doradzimy i potowarzyszymy Ci w realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń