Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Czy znasz ACS System - producenta automatów wypinanych?

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Czy znasz ACS System - producenta automatów wypinanych?

Data dodania: 06-02-2019

Wraz z rozwojem techniki oraz dostępem do nowych możliwości produkcyjnych rozwijała się dziedzina haków holowniczych. Dzięki temu już w 1987 r. firma Westfalia wprowadziła na rynek hak demontowany w pełni automatycznie. Z upływem czasu zaczęły powstawać nowe przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją wypinanych kul do haków holowniczych. Taką właśnie firmą jest ACS System - producent automatów wypinanych.

Kooperanci ACS System na polskim rynku

Mało kto wie, że kupując hak demontowany marki Steinhof lub Auto-Hak Słupsk korzysta z produktów ACS System. Steinhof oraz Auto - Hak Słupsk współpracują z tym producentem automatów wypinanych kompletując swoje wyroby z produktami ACS System. Bliska współpraca tych przedsiębiorstw może świadczyć o profesjonalności tej firmy.

Notka o ACS System - producent automatów wypinanych

ACS System jest firmą holenderską, która w kraju tulipanów ma swoją siedzibę oraz fabrykę. Jej adres to Distributieweg 4A 4906 AD Oosterhout Holandia. Przedsiębiorstwo powstało w 1997 r. i produkowało kompletne systemy haków holowniczych, by w 2003 r. zawęzić swoją działalność koncentrując się na produkcji systemów automatycznego demontażu. Od tamtej pory ACS System stał się największym w Europie niezależnym dostawcą systemów kul odłączanych do haków holowniczych.

alt

Firmie udało się zbudować reputację dostarczając produkty najwyższej jakości na rynku. Produkty ACS są estetyczne i spełniają wszystkie wymagania OEM W 2008 r. przedsiębiorstwo wprowadziło zupełnie nowe rozwiązanie w pionowym automacie wypinanym. Jest to typ "6000 Generacja" który jest uważany za jeden z najlepszych modeli pionowo wypinanych na rynku. Mechanizm tego automatu jest niezawodny i łatwy w użyciu. 

Sukces technologiczny i produkcyjny zaowocował szybko rosnącą bazą klientów w całej Europie i poza nią. System ten dostrzeżony został przez większych kooperantów w dziedzinie haków holowniczych. Doprowadziło to do przejęcia holenderskiego przedsiębiorstwa w połowie 2013r. przez Grupę Brink, jednak z zachowaniem statusu niezależności oraz własnej tożsamości i odpowiedzialności za plan biznesowy, jak również własną bazę klientów przedsiębiorstwa ACS System. Współpraca tych dwu potentatów, korzystanie z doświadczenia i wiedzy z dziedziny haków holowniczych pozwoliły na dalszą optymalizację procesu produkcyjnego oraz stosowanych systemów.

alt

Dostępne w ACS System rozwiązania

W ofercie ACS System dostępne są następujące produkty:

1) systemy kul wypinanych Vertical
2) systemy kul wypinanych Horizontal
3) systemy kul wypinanych dla SUV-ów U-Type
4) systemy gniazd z mocowaniem Vertical
5) systemy gniazd z mocowaniem Horizontal
6) kule do haków holowniczych typu  Swan neck (łabędzia szyja)
 

Wysoki stopień automatyzacji, opatentowane procesy produkcji, wykwalifikowana kadra pracownicza zapewniają powstanie markowych produktów. Wyroby tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania co pozytywnie wpłynęło na jej renomę. Przedsiębiorstwo ma zamiar kontynuować swoją misję oferując najlepsze systemy odpinanych kul haków holowniczych na rynku.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń