Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Hak holowniczy do rodzinnych samochodów typu VAN - jaki wybrać?

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Hak holowniczy do rodzinnych samochodów typu VAN - jaki wybrać?

Data dodania: 05-11-2019

Większość z nas marzy o założeniu szczęśliwej rodziny. Wielu to marzenie się spełniło. We wspólnych podróżach pomagają nam samochody. Niektórym może być przydatny również hak holowniczy umożliwiający montaż bagażnika rowerowego lub ciągnięcie przyczepy. Jeśli chciałbyś doposażyć hak holowniczy do rodzinnego Vana zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Hak holowniczy do rodzinnego Vana

Rodzinne Vany czyli samochody posiadające siedem foteli nie są może często spotykane na polskich drogach, ale widujemy je od czasu do czasu. Wyposażone w mocne silniki, stabilniejsze dzięki większym wymiarom mogą być doskonałym holownikiem.  Również przydać może się bagażnik rowerowy jeśli chcemy syna lub córkę zabrać na położone w malowniczych krajobrazach trasy rowerowe.

alt

Oferta haków holowniczych do rodzinnych Vanów w naszym sklepie bogata jest w polskich i zagranicznych producentów oraz różne modele posiadające kilka rozwiązań. Haki wypinane niemieckiego producenta Westfalia, odkręcane lub wypinane polskich producentów Auto Hak Słupsk, Hak Pol Imioła lub Stainhof oraz holenderskie Brinki, słowacka Galia to oferta w której każdy może wybrać coś dla siebie.

Wiązki elektryczne dla oświetlenia bagażnika na hak holowniczy lub przyczepy

Uniwersalne wiązki elektryczne oraz wiązki wyposażone w moduł lub dedykowane umożliwią idealną współpracę elektryki samochodowej z oświetleniem przyczepy lub bagażnika. Dodatkowe moduły lub uniwersalna wiązka MP5S pozwoli na obsługę przyczepy kempingowej wymagającej stałego plusa oraz ładowania akumulatora.

alt

Haki holownicze do rodzinnych Vanów niczym nie różnią się od haków holowniczych do samochodów sedan, combi lub hatchback poza tym, że każdy dopasowany jest do odpowiedniego modelu pojazdu. Kupując w naszej firmie możesz mieć pewność właściwego dobrania haka holowniczego oraz wiązki elektrycznej dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Promocyjne oferty na bagażniki rowerowe i przyczepy samochodowe renomowanych producentów mogą być rozwinięciem lub uzupełnieniem twojego wyboru haka holowniczego. Choć wszystkie te zakupy nie są potrzebne do pełni szczęścia, to jednak akcesoria te do Twojego samochodu mogą umilić czas lub ułatwić życie.

Jeśli posiadasz model samochodu van dzwoń do nas a poszukamy haka holowniczego do twojego auta. Gdy posiadasz samochód osobowy, dostawczy bądź ciężarowy i potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu transportu jakiś rzeczy służymy pomocą. Być może hak holowniczy z wiązką elektryczną będzie niedrogim i praktycznym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.

 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń