Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Hak holowniczy GDW - wszystko pod kontrolą

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Hak holowniczy GDW - wszystko pod kontrolą

Data dodania: 21-05-2018

W GDW każdy nowy hak holowniczy jest mierzony i rysowany w oparciu o wczesny model każdego nowego typu samochodu. Wymaga to dużej precyzji, ale jest to najlepsza możliwa metoda. Dzięki ciągłemu opracowywaniu każdego nowego modelu pasującego do konkretnego samochodu, są w stanie dostosować go do najłatwiejszego i najbardziej estetycznego sposobu montażu.

Idealne dopasowanie haka do auta

Jeżeli jest to możliwe, na zderzaku nie są wykonywane żadne nacięcia. A ponieważ hak jest przeznaczony do konkretnego pojazdu, jego kształt jest automatycznie idealny. Każdy nowy hak holowniczy poddawany jest również najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałościowym trwającym 3 dni i noce, co stanowi co najmniej 2 miliony nagłych i brutalnych ruchów. Po tym gruntownym badaniu otrzymujemy homologację TÜV dla każdego haka holowniczego.

Wszystko pod kontrolą, projektowanie haków

Nasz zintegrowany dział projektowania technicznego i kalibratorów zapewnia, że odpowiedni hak można dostarczyć w ciągu kilku tygodni od wprowadzenia na rynek nowego modelu samochodu. Każdy hak jest również wyposażony w instrukcję montażu przedstawiającą wyraźne piktogramy zaprojektowane dla konkretnego modelu samochodu.

Hak holowniczy GDW - wszystko pod kontrolą

Dokładny pomiar dla każdego prototypu nowego haka

Specjaliści z działu badań i rozwoju dostosowują specjalny hak holowniczy do wybranego pojazdu. Każdy hak projektowany jest w wersji 3D. Inżynierowie GDW gwarantują optymalną wytrzymałość dla każdego modelu, dla którego prototyp opracowywany jest na pojeździe. To zintegrowane podejście do badań i rozwoju jest jedyną możliwą gwarancją wysokiej jakości haka holowniczego.

Opracowanie prototypu na samochodzie jest najlepszym sposobem wyboru konstrukcji haka. Takie podejście umożliwia stworzenie haka holowniczego, który idealnie pasuje do samochodu, w którym zostanie umieszczony. O ile to możliwe, bez konieczności demontowania zderzaka lub wykonywania cięcia. Ważny jest nie tylko materiał, ale także możliwie najkrótszy czas potrzebny do jego montażu! Kreatywność i doświadczenie ich inżynierów szczególnie docenią ci, którzy będą montować hak pod samochodem.

Zastosowanie laserowego urządzenia pomiarowego zapewnia precyzyjne pomiary potrzebne do zaprojektowania dokładnego prototypu.

Projekty 3D do precyzyjnego programowania

Haki holownicze GDW - wszystko pod kontrolą

Gdy prototyp zostanie opracowany na samochodzie, musi być odtworzony w 3-D by mógł być stosowany przez komputery. Na tym etapie zostaną zaprojektowane wszystkie oddzielne elementy znajdujące się w haku. Części te będą wykorzystywane jako podstawa linii produkcyjnej i piktogramów pokazanych w instrukcjach montażu.

Proces homologacji EWG

Haki holownicze GDW - wszystko pod kontrolą

Wszystkie haki holownicze GDW posiadają homologację EWG 94/20 i EWG 55R. Oznacza to, że zostały poddane najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałościowym. Są one wykonywane na miejscu, kontrolowane i homologowane przez najbardziej znane laboratoria, takie jak TÜV Germany. Zaczep kulowy jest umieszczany na stanowisku badawczym, które wykonuje 2.000.000 ruchów przy maksymalnej wydajności holowania podanej przez producenta samochodu. Ten test jest niezwykle ekstremalny i stanowi gwarancję najwyższej jakości.

Instrukcje montażu

Wszystkie produkty są dostarczane z instrukcją montażu z piktogramami.

Obrazkowa instrukcja montażu haka holowniczego GDW

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń