Zamknij [X]
Strona główna » Montaże » Hak holowniczy Skoda Fabia III - jaki wybrać i jak zamontować?

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Hak holowniczy Skoda Fabia III - jaki wybrać i jak zamontować?

Data dodania: 27-02-2019

Już Mieszko I docenił czeskie piękno wybierając sobie za żonę Dobrawę. W XXI w Polacy nadal doceniają uroki wywodzące się zza naszej południowej granicy nie tylko w piękniejszej połowie rodzaju ludzkiego, ale i w mechanicznych cudach na czterech kołach.

Hak holowniczy Steinhof S-276 do Skoda Fabia III

Chodzi oczywiście o markę samochodów jaka jest Skoda, która od wielu dekad wprowadza swoje produkty na światowe rynki. Modele jak Skoda 105, Felicja, Octavia oraz będąca podmiotem naszego artykułu Skoda Fabia III to niezawodne, bardzo popularne w Polsce (najlepsza sprzedaż pośród wszystkich marek), piękne i funkcjonalne samochody. Montaż haka holowniczego do Skoda Fabia III został opisany poniżej i mamy nadzieje, że czytanie tego artykułu sprawi wam mnóstwo radości.

Dzisiaj właśnie Skoda Fabia III zawitała w naszym warsztacie montującym  haki holownicze. Jest to pojazd z 2014r. z silnikiem 1.4 TDI. Model jest dobrze wyposażony. My skupimy się na haku holowniczym który wyprodukowany został w tarnowskiej fabryce przedsiębiorstwa Steinhof. Jego symbol to S-276 i pasuje ona własnie do tego modelu pojazdu. Jest to najprostszy, z kulą odkręcaną na dwie śruby typ haka holowniczego. Ponieważ jest to typ haka holowniczego do nowego modelu samochodu jego cena nie jest niska - 750 zł, ale kupując u nas masz pewność kompletnego i dobrej jakości haka holowniczego.

Montaż haka holowniczego do Skoda Fabia III

Montaż haka holowniczego do samochodu Skoda Fabia III nie jest czynnością trudną. W pierwszej kolejności nasz mechanik zdemontował zderzak samochodu jak również pokrycia nadkoli (w celu ułatwienia dostępu do mocowań). Następnie usunęliśmy zaślepki w podłużnicach i umieściliśmy w nich wsporniki haka holowniczego. Dokręcając je śrubami M10x35 wraz z podkładkami według dołączonej do haka instrukcji montażu.

montaż haka holowniczego do Skoda Fabia III

Hak holowniczy S-276 wymaga wykonania podcięcia w dolnej środkowej części zderzaka samochodu, które również wykonaliśmy według rysunku zamieszczonego w dołączonej do haka instrukcji montażu.

Kończąc dokręcamy pokrycia nadkoli oraz zderzak samochodu. Pamiętać również musisz o równoczesnym montażu wiązki elektrycznej. Samochód ten wymaga wiązki z modułem - zakupić możesz uniwersalną lub dedykowaną. Skoda odjechała z naszego warsztatu z poprawnie i porządnie zamontowanym hakiem holowniczym i wiązką elektryczną. Mamy nadzieję, że będzie on długo i bezawaryjnie służył naszemu klientowi w pracy i wypoczynku do czego jest przeznaczony.

Jeżeli interesuje Cię hak holowniczy do Twojego samochodu - wystarczy, że sprawdzisz nasz bogaty katalog haków holowniczych do twojej marki samochodu, kliknij:https://dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html lub zadzwoń do naszego doradcy - dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo - chętnie doradzimy i potowarzyszymy Ci w realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Montaże
Zadzwoń