Zamknij [X]
Strona główna » Haki holownicze » Alfa Romeo

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Cennik

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Alfa Romeo

haki holownicze alfa romeo

Haki holownicze Alfa Romeo

Na stronie internetowej DobreHaki.pl znajdziesz haki do wszystkich modeli Alfa Romeo, zarówno haki holownicze odkręcane na śruby, jak i te bardziej komfortowe z systemem wypinanym poziomo lub pionowo. Instalację haka holowniczego w samochodzie marki Alfa Romeo możesz - jeśli masz czas i chęci - wykonać samodzielnie lub po prostu zlecić zadanie zaufanemu mechanikowi. A teraz wybierz model Alfa Romeo, w celu wyszukania kompatybilnego auto haka i wiązki elektrycznej. Masz pytania? Chętnie doradzimy - haki to nasza pasja od lat!

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Z powyższej listy wybierz model samochodu, aby sprawdzić jakie rodzaje haków holowniczych z kulą odkręcaną i wypinaną są dla niego dostępne. W przypadku braku zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu, gdyż na pewno mamy już w ofercie hak holowniczy do tego modelu Alfy Romeo i można go będzie zamówić. Montaż haka holowniczego można zlecić zaufanemu mechanikowi. Sklep DobreHaki.pl oferuje oryginalne haki holownicze w najniższych cenach. W odróżnieniu od innych firm, wszystkie nasze haki holownicze, zestawy elektryczne do haków i akcesoria pochodzą bezpośrednio od producentów i posiadają pełną gwarancję.

Alfa Romeo to włoski producent sportowych, luksusowych samochodów osobowych istniejący od ponad 100 lat. Pojazdy te z roku na rok podbijają serca wielu kierowców za sprawą pięknej, włoskiej stylistyki połączonej ze sportowym charakterem samochodu. Pojazdy te charakteryzuje przede wszystkim wysublimowana linia nadwozia oraz kunszt technologiczny objawiający się oryginalnymi rozwiązaniami (to Alfa m.in. jako pierwsza wprowadziła bezpośredni wtrysk paliwa typu common rail czy zmienne fazy rozrządu).

W przypadku montażu haka holowniczego warto dokładnie sprawdzić kompatybilność haka jak i samej wiązki elektrycznej, aby uniknąć oszpecenia samochodu czy uszkodzenia jego elektryki. Najpopularniejsze haki wybierane do Alfy Romeo to te z kulą odkręcaną. Jest to wybór, który charakteryzuje się tańszym, niezawodnym rozwiązaniem – skierowany jest głównie dla osób, które preferują bardziej ekonomiczny wybór oraz rzadko demontują kulę haka. Montaż jak i demontaż końcówki haka odbywa się za pomocą wkręcenia bądź wykręcenia śrub za pomocą odpowiednich kluczy. Zabieg tego typu zajmuje maksymalnie do 10 minut. Warto tutaj wspomnieć, że jazda z zamontowaną kulą w Polsce jest legalna, w innych krajach – zależnie od przepisów – konieczny może być demontaż kuli podczas jej nieużywania.

Dla osób ceniących sobie komfort użytkowania przygotowaliśmy w naszej ofercie haki holownicze z kulą wypinaną. Tego typu rozwiązanie sprawia, że montaż bądź demontaż kuli haka trwa zaledwie kilkanaście sekund i jedyne czego potrzebujemy to kluczyk od zamka haka. Kule tego typu możemy podzielić na poziome, pionowe – jak chodzi o budowę, oraz automatyczne i półautomatyczne – jak chodzi o sposób wpinania/wypinania kuli. Haki wypinane pionowo bardzo często wybierane są przez posiadaczy nowych, drogich samochodów. Po wypięciu kuli haka i odchyleniu gniazda elektrycznego, stojąc za samochodem absolutnie nie widać, że posiada on zamontowany hak. Wszystkie haki do Alfy Romeo produkowane są przez czołowych producentów haków holowniczych, takich jak Auto-Hak, Brink, Westfalia oraz Steinhof.

Zadzwoń