DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1105
info@dobrehaki.pl
Strona główna » Haki holownicze » Audi » A3 Hatchback

Wyszukaj hak

Kontakt

 • MARTEC - DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 8733276311

 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:14 689 1105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

A3 Hatchback

haki holownicze Audi A3 Hatchback

Haki Holownicze Audi A3 Hatchback

W sklepie online DobreHaki.pl znajdziesz haki holownicze do Audi A3 Hatchback, wszystkich znaczących producentów haków, zarówno z wygodną kulą wypinaną jak i ekonomicznym systemem odkręcanym. Montaż haka holowniczego do auta marki Audi może być wykonany własnoręcznie lub przez zaufanego mechanika. Poniżej wybierz rocznik Audi A3 Hatchback, otworzy się lista odpowiednich haków holowniczych i wiązek elektrycznych zwykłych lub z modułem elektronicznym. Jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci doradzimy! Hak holowniczy do Audi A3 może mieć ekonomiczną kulę odkręcaną lub wygodną kulę wypinaną poziomo lub pionowo. 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Nasz sklep przedstawia profesjonalne haki holownicze do Audi A3 Hatchback, które sprawdziliśmy przez lata pracy w branży haków holowniczych. Nie warto oszczędzać na haku holowniczym do Audi A3 - warto wybierać markowe produkty znanych producentów, które gwarantują łatwy montaż, odpowiednią wytrzymałość i zabezpieczenie antykorozyjne. Największym i niewątpliwie najlepszym producentem haków do Audi A3 w Polsce jest Auto-Hak ze Słupska, którego jesteśmy dystrybutorem w Polsce i Europie. Wszystkie haki holownicze z Auto-Haka mają homologację europejską E20 lub e20, co jest gwarancją wysokiej jakości. Tanie haki holownicze do Audi A3 niewiadomego pochodzenia oferowane na Allegro nie zapewniają bezpieczeństwa i stwarzają zagrożenie na drodze.

Hak holowniczy do Audi A3 można zamówić jako komplet, czy hak z wiązką elektryczną lub po prostu sam hak holowniczy. W tej kategorii znajdziesz haki do Audi A3 wszystkich generacji: pierwszej produkowanej w latach 1996-2003, drugiej z lat 2003-2012 oraz najnowszej Audi A3 po 2012 r. Jak zwykle przy montażu haka holowniczego do Audi A3 należy zamówić wiązkę elektryczną. Dopasowane wiązki do haków do Audi A3 znajdziesz na stronie danego haka w zakładce Akcesoria. Tam, gdzie moduł haka nie jest wymagany proponujemy uniwersalne wiązki UNI7 (7-biegunowa) i UNI8 (13-biegunowa). Tam, gdzie moduł haka jest wymagany proponujemy uniwersalne wiązki z modułem: 7-biegunowe Quasar WH1-PRO i MP2S oraz 13-biegunową Quasar WH3S-G13.  Różnią się one funkcjonalnościami, które są szczegółowo opisane w ich specyfikacjach. W przypadku pytań prosimy o kontakt na info@dobrehaki.pl lub tel. 727 001 104

 
Zadzwoń