Zamknij [X]
Strona główna » Haki holownicze » Audi » Q7

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Q7

haki holownicze Audi Q7

Haki Holownicze Audi Q7

W sklepie online DobreHaki.pl znajdziesz doskonałe haki do Audi Q7, wszystkich znaczących producentów haków, zarówno z wygodną kulą wypinaną, jak i ekonomicznym systemem odkręcanym. Montaż haka holowniczego do auta marki Audi może być wykonany własnoręcznie lub przez mechanika. Wybierz model Audi Q7, otworzy się lista odpowiednich haków holowniczych i wiązek elektrycznych zwykłych lub z modułem elektronicznym. Jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie Ci doradzimy!


Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Zobacz pozostałe produkty

Hak Q7

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalny hak holowniczy Audi Q7, polskiego lub zagranicznego producenta haków, których przez lata poznaliśmy i montowaliśmy, więc wiemy, który hak do Audi Q7 jest dobry i godny polecenia. Nie warto na siłę oszczędzać na haku holowniczym do Audi Q7 - warto wybierać markowe produkty znanych producentów, które gwarantują łatwy montaż, odpowiednią wytrzymałość i zabezpieczenie antykorozyjne. Największym i niewątpliwie najlepszym producentem haków do Audi Q7 w Polsce jest Auto-Hak ze Słupska, którego jesteśmy dystrybutorem w Polsce i Europie. Wszystkie haki holownicze z Auto-Haka mają homologację europejską E20 lub e20, co jest gwarancją wysokiej jakości.

Audi Q7 hak holowniczy

Tanie haki holownicze do Audi Q7 niewiadomego pochodzenia oferowane na aukcjach internetowych nie zapewniają bezpieczeństwa i stwarzają zagrożenie na drodze. Jeśli więc chcesz zamontować hak holowniczy w swoim Audi Q7 - znajdziesz go w naszym sklepie! Możesz zamówić komplet, czyli hak z wiązką elektryczną lub po prostu sam hak holowniczy. W tej kategorii znajdziesz haki do każdej generacji samochodów Audi Q7 i co ważne, przy montażu haka holowniczego należy zamówić też wiązkę elektryczną. Dopasowane wiązki znajdziesz na stronie danego haka w zakładce Akcesoria. Tam, gdzie moduł haka w Audi Q7 nie jest wymagany, proponujemy uniwersalne wiązki UNI7 (7-biegunowa) i UNI8 (13-biegunowa). Tam, gdzie moduł haka jest wymagany, proponujemy uniwersalne wiązki z modułem: 7-biegunowe Quasar WH1-PRO i MP2S oraz 13-biegunową Quasar WH3S-G13. Różnią się one funkcjonalnościami, które są szczegółowo opisane w ich specyfikacjach. W przypadku pytań prosimy o kontakt na info@dobrehaki.pl lub telefonicznie.

Zadzwoń