DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1105
info@dobrehaki.pl
Strona główna » Poradniki » Haki holownicze AUTO-HAK - opinie klientów i nasza własna

Wyszukaj hak

Kontakt

 • MARTEC - DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 8733276311

 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:14 689 1105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Haki holownicze AUTO-HAK - opinie klientów i nasza własna

Data dodania: 07-04-2017

Auto-Hak to największy polski producent haków holowniczych. Chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat produktów tej firmy. Od kilku lat jesteśmy ich dystrybutorem, dlatego mamy nadzieję, że nasza opinia będzie dla Was wartościowa i wiążąca.

auto-hak logo

Z czego słyną haki holownicze marki AUTO-HAK?

Z czego słyną haki słupskiego Auto-Haka? Po pierwsze z bardzo precyzyjnego i estetycznego wykonania. Po drugie z łatwości montażu. Po trzecie z bardzo dobrego zabezpieczenia przed korozją. Stosowana przez tego producenta metoda malowania haków sprzyja wieloletniemu, bezproblemowemu użytkowaniu haków. Możesz wybrać hak holowniczy w każdym kolorze, pod warunkiem że będzie to czarny :-) Analogia do historii Forda.

automat pionowy Auto-Hak

Konstrukcja haków holowniczych Auto-Hak

Haki do samochodów Auto-Haka - jak już wspomnieliśmy - charakteryzują się dużą łatwością montażu. Dzięki temu mają one swoich wielu zwolenników. Od innych zaczepów różnią się nieco konstrukcją. Np. większość konkurencyjnych haków holowniczych ma wsporniki montażowe zespawane na stałe z belką haka. W Auto-Haku (z reguły) stanowią one oddzielne elementy. Dla wielu mechaników jest to spora zaleta - dzięki temu mają więcej swobody podczas montażu. Hak zespawany w całości w przypadku niedokładności produkcyjnych może być trudniejszy w montażu a nie mamy tutaj 

rysunek techniczny hak Auto-Hak A29A

Oferta haków holowniczych AUTO-HAK i innych produktów

W ofercie firmy Auto-Hak znajdziemy haki z kulą przykręcaną oraz haki wypinane. Prostsza wersja tych ostatnich to haki półautomatyczne. Wyposażone zostały w mechanizm umożliwiający szybkie wypięcie kuli bez użycia dodatkowych narzędzi. W celu zdemontowania kuli wystarczy wyciągnąć zawleczkę, a następnie aktywować specjalną dźwignię. Haki automatyczne posiadają nieco inny mechanizm wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe (zamek na kluczyk). W ofercie firmy Auto-Hak znajdziemy ponadto kule kute, zaczepy do przyczep, stopnie i wiele innych akcesoriów hakowych.

półautomat Auto-Hak

Ceny haków samochodowych słupskiego Auto-Haka

Auto-Hak to największy producent haków holowniczych w Polsce. Mimo to cena jego produktów nie odbiega w sposób znaczący od konkurencji. Haki z kulą przykręcaną bywają nieraz nawet tańsze od polskiej konkurencji. Ceny Auto-Haka wypadają bardzo dobrze w porównaniu z produktami zagranicznymi. Decydując się na hak Auto-Haka otrzymujemy bardzo solidny hak za rozsądną cenę - w jakości porównywalnej do produktów zagranicznych. Oczywiście jeśli chcecie kupić tańszy hak, bez problemu kupicie. Musicie się jednak liczyć z niższą jakością oraz trudnościami montażowymi.

Proces produkcyjny w największej fabryce haków holowniczych w Polsce

Lepiej od słów przemawia obraz. Dlatego jeśli jesteście ciekawi, jak przebiega proces produkcyjny w fabryce słupskiego Auto-Haka, zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.

Jeśli jesteście zainteresowani hakami polskiego Auto-Haka, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Wystarczy kliknąć w znajdujący się obok link: https://www.dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html

W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami lub pozostawienie komentarza, odpiszemy błyskawicznie!

Dziękujemy za uwagę.
Zespół DobreHaki.pl

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń