Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Haki holownicze GDW - nowa jakość z Belgii.

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Haki holownicze GDW - nowa jakość z Belgii.

Data dodania: 18-05-2018

Historia belgijskiej firmy GDW

Producent haków holowniczych GDW został założony w 1952 roku przez Germaina Deconincka w Waregem i to od jego inicjałów wywodzi się nazwa tej marki. Przedsiębiorstwo zostało przejęta w 1996 roku przez aktualnego właściciela i nadal jest firmą rodzinną. To była siła napędowa jej dalszej ekspansji. Od tego czasu proces produkcji został gruntownie zmodernizowany. Zrekrutowano nowe osoby, aby pomóc doświadczonym siłom, a firma uzyskała maksymalną przestrzeń do wzrostu, zarówno jakościowo, jak i ilościowo. Firma stała się grupą z 5 jednostkami produkcyjnymi w Europie Zachodniej (Belgia, Francja, Dania). Elastyczność, jakość i serwis to cele Grupy GDW od 1952 roku!

Haki holownicze GDW

GDW ma swoją główną siedzibę w Waregem - w Belgii. Dział rozwoju, produkcja i magazyn haków holowniczych znajdują się w budynku o powierzchni 20000m².

Haki holownicze GDW

W 2008 r. w Mouscron zbudowano nowy, zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny. Strona zawiera wszystkie najnowocześniejsze technologie oferowane przez branżę. Maszyny do cięcia laserowego i tokarki sterowane numerycznie CNC są ładowane przez roboty  programowane przez wysoko wykwalifikowanych techników. GDW stale wzrasta bazując na rozwoju technologicznym i ewolucji rynku poprzez trafne ekspansje. Będąc jednym z niewielu stricte hakowych specjalistów na świecie, jej celem jest pokazanie różnicy.

Haki holownicze GDW

W 2007 r. Francuska firma Boisnier została przejęta w celu podniesienia zdolności produkcyjnych haków holowniczych i zapewnienia najlepszej obsługi wszystkim francuskim klientom. Powstała "Boisnier - GDW France".

Haki holownicze GDW

Boisnier ma 2 zakłady produkcyjne we Francji. Oba znajdują się w rejonie Jury: biura i magazyn w Toirette, a główny zakład produkcyjny mieści się w "Les Avinières"

Haki holownicze GDW

W 2001 roku firma dokonała pierwszego zakupu w Danii, a GDW Dansk został stworzony w celu zaopatrzenia skandynawskiego rynku. Już wkrótce te doskonałe produkty znajdą się w naszym sklepie w kategorii Haki Holownicze. Do tego czasu zapraszamy do zapytań!

Z pozdrowieniami,
Team DobreHaki.pl

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń