DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
727 001 104
727 001 105
Strona główna » Haki holownicze » Łada

Wyszukaj hak

Kontakt

 • DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 7441462383
 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:727 001 104
  727 001 105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Łada

haki holownicze lada

Haki holownicze Łada

Na stronie internetowej DobreHaki.pl znajdziesz haki do wszystkich modeli Łada, zarówno haki holownicze odkręcane na śruby, jak i te bardziej komfortowe z systemem wypinanym poziomo lub pionowo. Instalację haka holowniczego w samochodzie marki Łada możesz - jeśli masz czas i chęci - wykonać samodzielnie lub po prostu zlecić zadanie zaufanemu mechanikowi. A teraz wybierz model Łada, w celu wyszukania kompatybilnego auto haka i wiązki elektrycznej. Masz pytania? Chętnie doradzimy - haki to nasza pasja od lat!
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Z powyższej listy wybierz model samochodu, aby sprawdzić jakie rodzaje haków holowniczych z kulą odkręcaną i wypinaną są dla niego dostępne. W przypadku braku zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu, gdyż na pewno mamy już w ofercie hak holowniczy do tego modelu Łada i można go będzie zamówić. Montaż haka holowniczego można zlecić zaufanemu mechanikowi. Sklep DobreHaki.pl oferuje oryginalne haki holownicze w najniższych cenach. W odróżnieniu od innych firm, wszystkie nasze haki holownicze, zestawy elektryczne do haków i akcesoria pochodzą bezpośrednio od producentów i posiadają pełną gwarancję.

W przypadku montażu haka holowniczego warto dokładnie sprawdzić kompatybilność haka jak i samej wiązki elektrycznej, aby uniknąć oszpecenia samochodu czy uszkodzenia jego elektryki. Najpopularniejsze haki wybierane do Łada to te z kulą odkręcaną. Jest to wybór, który charakteryzuje się tańszym, niezawodnym rozwiązaniem – skierowany jest głównie dla osób, które preferują bardziej ekonomiczny wybór oraz rzadko demontują kulę haka. Montaż jak i demontaż końcówki haka odbywa się za pomocą wkręcenia bądź wykręcenia śrub za pomocą odpowiednich kluczy. Zabieg tego typu zajmuje maksymalnie do 10 minut. Warto tutaj wspomnieć, że jazda z zamontowaną kulą w Polsce jest legalna, w innych krajach – zależnie od przepisów – konieczny może być demontaż kuli podczas jej nieużywania.

Dla osób ceniących sobie komfort użytkowania przygotowaliśmy w naszej ofercie haki holownicze z kulą wypinaną. Tego typu rozwiązanie sprawia, że montaż bądź demontaż kuli haka trwa zaledwie kilkanaście sekund i jedyne czego potrzebujemy to kluczyk od zamka haka. Kule tego typu możemy podzielić na poziome, pionowe – jak chodzi o budowę, oraz automatyczne i półautomatyczne – jak chodzi o sposób wpinania/wypinania kuli. Haki wypinane pionowo bardzo często wybierane są przez posiadaczy nowych, drogich samochodów. Po wypięciu kuli haka i odchyleniu gniazda elektrycznego, stojąc za samochodem absolutnie nie widać, że posiada on zamontowany hak. Wszystkie haki do Alfy Romeo produkowane są przez czołowych producentów haków holowniczych, takich jak Auto-Hak, Brink, Westfalia oraz Steinhof.

Zadzwoń