Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Kufer/box na kuli haka holowniczego - powiększy Twoją przestrzeń ładunkową

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Kufer/box na kuli haka holowniczego - powiększy Twoją przestrzeń ładunkową

Data dodania: 04-07-2019

Producenci rozwiązań w dziedzinie haków holowniczych i bagażników znaleźli remedium na niewystarczające dla niektórych możliwości transportowe samochodu. Umożliwia ono wykorzystanie haka holowniczego jako zaczepu, na którym zamocować można dodatkowy kufer bagażowy. Dzięki niemu przestrzeń ładunkowa auta zwiększa się.

Kufer bagażowy a dodatkowa przestrzeń ładunkowa

Kto tego nie zna? Jedziemy z rodziną lub z przyjaciółmi na urlop. Samochód jest załadowany aż pod sam dach. Jakie rozwiązanie pomoże nam pomieścić wszystko co zamierzamy ze sobą zabrać gwarantując równocześnie wygodną podróż. Odpowiedzią będzie zakup kufra bagażowego montowanej na kuli haka holowniczego.

alt

Walory kufra bagażowego

Dzięki platformie z kufrem na hak w łatwy sposób zdobędziesz więcej przestrzeni ładunkowej. Jego innymi zaletami jest oszczędność paliwa spowodowana mniejszym oporem powietrza dzięki montażowi za samochodem. Trwały, lekki, przestrzenny, bezpieczny posiadający możliwość demontażu pokrywy jest praktycznym i wygodnym akcesorium pomagającym w transporcie Twojego sprzętu sportowego, zakupów, bagażu.Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej jest niewątpliwą zaletą kufra bagażowego. Skrzynia jest łatwa w montażu oraz transporcie i przechowywaniu. Posiada zabezpieczenie antykradzieżowe.

alt

Producenci skrzyń transportowych

Znaczącymi i renomowanymi producentami kufrów bagażowych są przede wszystkim przedsiębiorstwa zagraniczne. Zaliczają się do nich niemiecka WESTFALIA, włoskie MENABO oraz szwedzkie THULE. Firmy te oferują produkty z zastosowaniem różnych rozwiązań, ale przyświeca im jeden cel i idea. Kufry mocowane są do dodatkowych platform transportowych lub posiadają możliwość wykorzystania platformy rowerowej jako jego podstawy.  Masz do wyboru kilka wariantów różniących się pojemnością, wagą, kształtem, kolorem jak również ceną.

Konieczny hak holowniczy

Nadrzędną kwestią dla możliwości korzystania ze skrzyni transportowej jest wyposażenie Twojego samochodu w hak holowniczy oraz wiązkę elektryczną. Urządzenia te będziesz mógł wykorzystać również dla ciągnięcia przyczepa towarowej lub kempingowej oraz przewozu rowerów na platformie. Jeśli potrzebujesz łatwego i wygodnego wyjścia, które pomoże Ci w transporcie dodatkowego ładunku lub umożliwi uwolnienie przestrzeni samochodu zwróć uwagę na skrzynię transportową. Być może okaże się ona dla ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń