Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Najnowocześniejsza produkcja haków holowniczych

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Najnowocześniejsza produkcja haków holowniczych

Data dodania: 25-05-2018

Ich dążenie do doskonałości nie zna granic. GDW prowadzi stały program inwestycyjny, który zapewnia, że zawsze korzysta z najbardziej zaawansowanej technologii produkcji.

Dla przykładu, zawsze wybierają najnowocześniejsze maszyny (zwykle od niemieckich i japońskich producentów), ponieważ każdy hak holowniczy który wyprodukują, musi być całkowicie bezpieczny i niezawodny. W pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo urządzenia do cięcia laserowego tworzą każdą pojedynczą część łączącą i wzmacniającą dla każdego haka holowniczego, w celu zapewnienia największego stopnia dokładności i precyzji.

Nowoczesna produkcja haków holowniczych GDW.

Zaawansowana technologia laserowa 

Ich komponenty są gięte do właściwego kształtu za pomocą sterowanych laserowo maszyn składających, a szereg wbudowanych, zarządzanych komputerowo robotów spawalniczych (z których każdy jest zaprojektowany dla konkretnego modelu haka) zapewnia precyzyjne spoiny.

Części montażowe potrzebne dla każdego haka są wybierane i określane ilościowo za pomocą specjalnych maszyn sortujących, które są całkowicie dostosowane do całej linii pakującej.

Wysoka automatyzacja sprawia, że produkcja GDW jest bezawaryjna.

Najnowocześniejsza technologia i chirurgiczna precyzja stosowane podczas produkcji, zapewniają absolutną gwarancję, że hak holowniczy będzie dokładnie pasował do podwozia konkretnego pojazdu. Podczas jego montażu, można dosłownie poczuć tę dbałość o szczegóły. Każdy hak opuszczający ich zakład produkcyjny jest wykonany niemalże idealnie.

Komentarze (1)
paweł 27-06-2018 13:13:17
zgadzam się gdw są wspaniałe, perfekcyjna jakość
Odpowiedź sklepu:Świetnie :) też się zgadzamy w 100%!

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń