Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Szukasz haka holowniczego do Łady Vesta? Sprawdź, czy jest dostępny.

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Szukasz haka holowniczego do Łady Vesta? Sprawdź, czy jest dostępny.

Data dodania: 08-02-2019

Chociaż niemal wszystkie starsze modele Łady jak na przykład Niva, Samara, 2107,  zniknęły już z naszych dróg i są one rzadkością. Być może dzięki nowemu modelowi z 2016 r. Łady Vesty firma wzbije się na wyżyny i zdobędzie rynek dzięki nowym klientom. Rosyjskie przedsiębiorstwo produkuje Vestę od 2015 r. i aż 70 % produkcji jest przeznaczona na rynek rosyjski. Korzystając z 30% eksportu może i na polskich drogach pojawi się samochód z Iżewska i Togliatti.

Brak haka holowniczego do Łady Vesty

Niestety mamy złą wiadomość dla posiadaczy tego samochodu, którzy chcieliby dokupić do niego hak holowniczy. Nie wiem niestety jak jest na rynku rosyjskim, ale na polskim oraz zachodnioeuropejskim nie ma haka holowniczego do tego samochodu.

alt

Być może względy o których pisaliśmy w artykule Dlaczego do niektórych samochodów nie ma haka holowniczego wzięły górę i największe przedsiębiorstwa produkujące haki holownicze nie podjęły się uruchomienia linii haków do Łady Vesty. Na pewno również kryzys gospodarki rosyjskiej i sankcje jakie nałożyła Unia Europejska na rosyjską gospodarkę oraz napięcia na linii Kreml - Bruksela mają bezpośredni wpływ również na dziedzinę jaką są haki holownicze. Także hermetyczność rosyjskiego rynku ma wpływ na brak haka holowniczego do samochodu Łada Vesta. Brak możliwości dokonania pomiarów oraz informacji technicznych o samochodzie utrudniają uruchomienie procesu produkcyjnego haka holowniczego. Przypuszczamy jednak, że hak do tego samochodu będzie dostępny, jeśli pojawi się zapotrzebowanie na niego.

Kto może wyprodukować taki hak holowniczy?

Myślimy, że przede wszystkim Auto Hak Słupsk nie przeboleje braku w swojej ofercie haka do jakiegoś samochodu i choćby po to, aby była ona kompletna uruchomi produkcję. Przypuszczamy, ze gdy tylko Łada Vesta pojawi się na polskim i europejskim rynku wychodząc poza granicę Federacji Rosyjskiej pojawi się do niej hak holowniczy i użytkownicy tego samochodu będą mogli dodatkowo korzystać z tego akcesorium w pracy - na przykład wożąc towary na przyczepie transportowej - lub wypoczynku - korzystając z bagażnika rowerowego lub kempingu.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń