Zamknij [X]
Strona główna » Poradniki » Zhakowana ciężarówka czyli jaki hak holowniczy do ciężarówki?

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 8733276311
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:14 689 1105
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Zhakowana ciężarówka czyli jaki hak holowniczy do ciężarówki?

Data dodania: 19-03-2019

Czasami siedząc sobie po pracy w wygodnym fotelu zauważamy poruszające się po naszych drogach oprócz samochodów osobowych mniejsze i większe samochody ciężarowe. Bardzo często ciągną one za sobą na przykład betoniarkę. W takim wypadku domyślić się jest łatwo, że służą one pomocą w pracach budowlanych. Do jakich samochodów ciężarowych sklep DOBREHAKI.PL posiada haki holownicze.

Czy dostanę hak holowniczy do ciężarówki?

Niektórych urządzeń nie można przewieźć na samochodzie, nawet jeśli jest to ciężarówka. Wtedy pomocny okazuje się hak holowniczy. Ciągnięta za samochodem betoniarka, agregat prądotwórczy, przyczepa to spotykane na naszych drogach widoki. Również samochód ciężarowy może posiadać hak holowniczy, dzięki czemu przewiezienie tych przedmiotów nie stanowi problemu.

alt

Transport samochodem ciężarowym a hak holowniczy

Samochód ciężarowy najczęściej przetransportować może do 3 osób, za to jego możliwości towarowe są duże. Przewiezienie drewna, piasku, cegieł i innych materiałów budowlanych, wszelakiego rodzaju drabin, sprzętów - o ile dadzą się nałożyć na pakę samochodu - nie stanowi najmniejszego problemu. Lecz są rzeczy, których transport można ułatwić lub w ogóle umożliwić dzięki hakowi holowniczemu. Dlatego to w naszym sklepie posiadamy haki do samochodów ciężarowych.

alt

Jakie mamy w naszym sklepie haki holownicze do ciężarówek?

Co prawda na naszej stronie internetowej najdziesz ofertę dwu haków holowniczych do ciężarówek. Są to modele do produkowanego od 2007 r. Renault Maxity oraz Nissana Cabstar. Ceny haków do tych pojazdów mieszczą się w przedziale od 460 zł do 850zł. Cena uwarunkowana jest typem haka holowniczego, jego producenta. Warto nadmienić, że haki te wymagają specjalnych wiązek o dłuższych przewodach z racji wielkości pojazdu. Nasi sprzedawcy zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie.


Jeśli posiadasz model samochodu innej marki zadzwoń do nas a poszukamy u naszych współpracowników haka holowniczego do twojego auta. Gdy posiadasz samochód osobowy, dostawczy bądź ciężarowy i potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu transportu jakiś rzeczy służymy pomocą. Być może hak holowniczy z wiązką elektryczną będzie niedrogim i praktycznym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń