DobreHaki.pl
  • Znajdź hak holowniczy
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Koszyk - haki holownicze
14 689 1105
info@dobrehaki.pl
Strona główna » Haki holownicze » Renault » Laguna Hatchback » 2007- » Hak holowniczy Renault Laguna III 2007-2015

Wyszukaj hak

Kontakt

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Hak holowniczy Renault Laguna III STEINHOF R-083
-25%
Polecamy

Hak holowniczy Renault Laguna III 2007-2015

STEINHOF
Ten produkt wybrał już: 1 klient!

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Koszt wysyłki: od 25 zł

Kod producenta: R-083

Stan magazynu A:

Stan magazynu B:

Kod EAN: 5907615819483

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 2 lata

System kuli: wypinany poziomo

Max. uciąg [kg]: 1500

Nacisk pionowy [kg]: 75

Podcięcie zderzaka: nie

Siła D [kN]: 8.8

Demontaż zderzaka: nie

Homologacja: tak

Czas montażu [h]: 1.5

Waga haka [kg]: 15.1

Gwarancja: 2 lata

Nasza cena brutto: 1 282 zł

Cena katalogowa: 1 710 zł

Oszczędzasz: 428 zł

Chwilowo niedostępny

  • Opis produktu
  • O producencie
  • Akcesoria (4)
  • Do pobrania (1)
  • Video (1)
  • Opinie (0)

Hak holowniczy Renault Laguna III 5 drzwi oprócz GT 09.2007-2015

Schemat konstrukcji haka holowniczego:

hak holowniczy steinhof R-083

Cenisz sobie niezawodność i bezpieczeństwo? Chcesz rozszerzyć możliwości transportowe w Renault Laguna III? Wybierz Hak holowniczy Steinhof R-083 z kulą wypinaną poziomo zaprojektowany specjalnie do Renault Laguna III. Kupując ten hak masz okazję wesprzeć polską gospodarkę. Więcej informacji na temat fabryki haków holowniczych Steinhof znajdziesz w zakładce O Producencie: zarówno opis jak i ciekawe video.

System kuli haka R-083 to kula haka wypinana poziomo, zabezpieczona przed kradzieżą kluczykiem. Zgodnie z wytycznymi producenta samochodu maksymalna masa holowanej przyczepy dla haka R-083 to 1500 kg , a nacisk pionowy na kulę haka to 75 kg. Montaż haka holowniczego Steinhof R-083 nie wymaga demontażu zderzaka. Podcięcie zderzaka w Renault Laguna III nie musi być wykonane. Wraz z hakiem otrzymasz szczegółową instrukcję montażu.

Homologacja europejska haka znajduje się na tabliczce znamionowej. Hak R-083 idealnie sprawdza się do holowania przyczep oraz do przewozu rowerów na bagażniku montowanym na kuli haka (sprawdź kategorię produktów: Bagażniki Rowerowe na Hak). Do montażu haka należy koniecznie dokupić wiązkę elektryczną haka. Dopasowane warianty wiązek znajdują się w zakładce Akcesoria. Wybór wiązki zależy od tego, czy hak holowniczy Mercedes R Klasa od 02.2006 będzie używany do holowania przyczep lekkich (7-pin), ciężkich i kempingowych (13-pin) czy też transportu rowerów (13-pin).

Dane techniczne:

Producent
STEINHOF
Numer katalogowy
R-083
Zastosowanie haka
Renault Laguna III 5 drzwi oprócz GT
System kuli haka
wypinana poziomo
Maksymalna masa przyczepy
1500 kg
Nacisk pionowy na kulę
75 kg
Siła D
8.8 kN
Demontaż zderzaka
nie
Podcięcie zderzaka
nie
Masa haka
15.1 kg
Homologacja europejska
e20
Orientacyjny czas montażu
1.5 h
Instrukcja montażu
Zobacz tutaj lub w zakładce Do Pobrania
Sugerowana wiązka 7-pin
736823*
Sugerowana wiązka 13-pin
748923*

Hak holowniczy od szanowanego na rynku europejskim polskiego producenta - marki STEINHOF - zaprojektowany do Renault Laguna III będzie Ci służył przez długie lata. Zamów teraz!

altHaki holownicze Steinhof znajdziesz w sklepie DobreHaki.pl z wysyłką kurierem do domu lub do mechanika. Po lewej stronie znajduje się wyszukiwarka haków holowniczych po marce i modelu samochodu, wybierz więc swoje auto i przejdź do kompatybilnych produktów. Do wszystkich haków Steinhof należy wybrać wiązkę elektryczną haka, czasem musi to być wiązka haka z modułem elektronicznym, ta informacja znajduje się na stronie każdego haka w zakładce Akcesoria. Większość haków Steinhof posiada homologację europejską, która jest gwarancją jakości haka i tego, że hak będzie montowany w fabryczne otwory przewidziane w danym modelu samochodu. Tutaj znajduje się katalog haków holowniczych.Haki holownicze Steinhof powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, posiadają odpowiednie homologacje, które są gwarancją ich wytrzymałości oraz potwierdzeniem, że do klienta trafia  wyłącznie hak holowniczy najwyższej jakości. Oferujemy zaczepy samochodowe dostosowane do samochodów osobowych oraz dostawczych. Gwarantujemy, że haki zanim trafią do sprzedaży rynkowej są uprzednio poddawane około 50-godzinnym specjalistycznym testom zmęczeniowym przeprowadzanym w wewnętrznym laboratorium. Badanie polega na sprawdzeniu ich wytrzymałości przy 2 mln cykli pod danym obciążeniem, ma ono na celu zapewnienie stałej, wysokiej i powtarzalnej jakości dla produkcji seryjnej. 

Hak holowniczy wypinany poziomo z pokrętłem i zabezpieczeniem.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Klient: Łu...ak, data zakupu 01-09-2019 21:42

Zadzwoń